Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb gyártó? Telefon szempontból

Figyelt kérdés
Pl sony,samsung,utca,apple...
2012. ápr. 29. 22:06
1 2 3
 1/25 anonim válasza:

már most samsung nagyon feltört.

de a minőség, a legjobb, szerintem az apple.

Sony most kezdte el gyártani, kivsáolta az erricsntól, de már ebben a készülékben is van hiba.

2012. ápr. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Sony
2012. ápr. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Nyomógombos TELEFONnok közül: régebbi nokiák, 6310 verhetetle

Érintős "olosabbmintagazdája" kütyük közül: az Apple, de toronymagasan, a samsungok csak koppintásuk

2012. ápr. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Eddig is a Sony gyártotta a telefonokat, míg az Ericssonnal együtt vitték a boltot, akkor is a Sony volt a nagyobb részvény társ, és mivel az Ericsson szinte semmit nem csinált csak a nevét tette a telefonra, így a Sony röhögve kivásrolta a társát az üzletből.Ennek előnye, hogy jöhet a cross platform, átjárhatóság tévé, telefon, blu ray lejátszó, és konzol közöt, anélkül, hogy a "csendestárs" húzná érte a száját.


Samsungra sosem ruháznék be android fronton.


Apple-t elvből nem veszek, mert kb. 2szer drágábban árulják, mint amennyit ér.


Nekem a HTC jött be a leginkább.


De ez is egy olyan kérdés, amire objektív választ nem igazán lehet adni.Mindenkinek az a legjobb, amelyikben a leginkább bízik.

2012. ápr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Sony meg HTC illetve apple is de semmivel se jobb és 2x annyi.
2012. ápr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
75%

Saját listám a legjobbtól kezdve:

Apple (de az árát nem éri meg)

Sony

HTC (nem sokkal lemaradva)

Motorola

Alcatel (persze csak alsó és közép kategóriában)

Samsung

ZTE

LG

Huawei

2012. ápr. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Én nem értem azokat az embereket, akik mindig mondják, hogy a Sony/SE szar meg selejtes. Eddig mindig SE-om volt, sosem volt komoly baja, hogy szoftverhibás vagy állandóan fagyott volna. Szerintem mindig korrekt telefont hoznak össze, nem úgy, mint a Samsung vagy az LG.


A Nokia mindig jó volt, de a Symbiannal elb@szta egy kicsit, WP7-el a legjobb (Lumia 800).


HTC minőségi anyagokat használ mindig, de hardveresen általában mindig alulmarad. (Most nem a One X-et értem)


Apple is minőségi, de nem adnék annyit egy almáért.


LG és Samsung mindig egymással versenyeznek (S5230 vs KP500), de anyaghasználatban nagyon alul vannak, optimalizálás sem erőssége e cégeknek, hardveresen mindig gyengék (nem az S2-t értem ide). (TV, DVD viszont korrekt)

2012. ápr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Huawei: szépen fejlődik, de még van mit tanulnia.


ZTE: nagyon gyenge hardver és gagyi anyagok használata


Motorola: egy-két telefonját próbálgattam, de ezek, illetve a tesztek alapján, korrekt gyártó a HTC mögött.

2012. ápr. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
35%

Az Apple jó lenne, csupán annyi a gondom vele, hogy törékeny..

A Samsung a legjobb készülékeket gyártja hardverileg, és teljesítményileg. Viszont azzal nem értek egyet, hogy másolja az Apple-t. Írj akár 1 példát is, amiben látható rendesen, hogy másolja az Apple-t.

A Sonynak már nem megy olyan jól, mint régebben, legalábbis amióta kettéváltak, azóta leesett az eladása.. Teljesítményileg jó készülékeket gyárt, hiszen ott az Xperia S.

A HTC pedig anyaghasználatilag gyárt jó készülékeket, teljesítményileg a legrosszabb hardvert választja.

Az LG pedig durván utánozza az Samsungot, viszont közel sincs olyan jó hardverileg, sem teljesítményileg.

2012. ápr. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
hardverileg szar a samsung s2 leszámítva selejtek a telefonjai az más dolog hogy sokat add el mert a sok hülye látja hogy galaxy akkor biztos jó.
2012. ápr. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!