Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elég nagy a kijelzője a Sony...

Elég nagy a kijelzője a Sony Ericsson Xperia Ray-nak?

Figyelt kérdés
Épp telefon választás előtt álok, és nem tudom, hogy elég nagy-e a kijelzője? (játszásra, netezésre, e-mailozásra)

2012. ápr. 30. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked kell tudnod, hogy elég-e neked. Próbáld ki élőben.
2012. ápr. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem elég a 3,2 colos is, de ÉN A KIS KIJELZŐKET SZERETEM. Abban 3,3 colos van, nekem elég lenne, de te tudod mit szeretnél.
2012. ápr. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 _Jessy_ ***** válasza:
játékra kényelmetlen lehet
2012. ápr. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ray-em van és nekem is ez volt a problémám mielőtt megvettem, de aztán kipróbáltam és megtetszett.

Netezésre tökéletes, e-mailezésre is, de ez számomra mielőtt megvettem azelőtt is nyilvánvaló volt.


És még játszani is jó rajta, ezt én se hittem volna, de élvezetes rajta játszani:)

Még a gta 3-mal is amit végképp nem hittem volna.



Egyébként nagyon jó telefon, nekem még egyszer se fagyott le, nem is akadt meg semmi probléma nem volt vele, nagyon gördülékenyen megy rajta minden.

Én nem bántam meg, hogy ezt vettem:)

2012. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!