Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért tűnt el 3300forint a...

Miért tűnt el 3300forint a telefonomról 2perc alatt?

Figyelt kérdés
Tegnap este felmentem facebookra telefonról ingyen mivel T-Mobilos vagyok. Megnéztem 4-5 képet + egy weboldalt. Fél óra múlva jött egy sms hogy elfogyott a pénzem a telefonomról. Ez hogy lehet?

2012. máj. 1. 12:22
 1/7 anonim válasza:
Hány ismerősöm rácseszett már ezzel! :D Hát barátom, menj szerintem el a T-mobil-ba jobban jársz... Egyik ismerősöm mindjárt sms-t sem kapott csak a 90 ezer forintos számlát. :D
2012. máj. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Első vagyok. Nem azért, mert te is kapod a sokezer forintos számlát. Ott átállítják neked, hogy máskor kerüld el az ilyen eseteket. De ha felhívod az 1777-t, akkor ott is mondja a csaj mit kell csinálni.
2012. máj. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azért tűnt el, mert képet néztél, és csak kép nélkül ingyenes!
2012. máj. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Alapesetben Netstart előfizetésed van. Ez a létező legdrágábbak egyike, sürgősen változtasd meg!

Az ingyen Facebook nem ad képeket. Ha képeket nézel, akkor már a fizetős netet használod.

2012. máj. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Net Start csomagban 13.20 Ft 10 Kbyte forgalom. 3300 / 13.20 = 250 * 10 Kbyte, azaz 2,44 Mb forgalom, ami tényleg csak néhány kép. Úgytudom hogy új kártyákon tilis a Net Startot aktiválni. (Sokan feljelentettéka szolgáltatókat, ennek következménye.)
2012. máj. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
és a telefonon lévó face NEM ingyesen, csak ha a böngészőbe irod h 0.facebook.com NA AZ INGYENES!
2012. máj. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De ha ráadásul okostelefonod is van... Akkor ne csodálkozz.


1. Az ingyenes facebookhoz a netstartot szokták ajánlani, ami hagyományos készülékeken általában gond nélkül megy.

2. Ha képet néztél akkor annak bizony ára van, 13FT/10kb. Ezen kívül még egy weboldalt is megnéztél?? Nem vagy normális már bocsánat. Ezerszer el lett mondva, hogy netstarttal nem szabad más oldalakra mászkálni.

3. Ha okostelefonod van akkor bár az ingyenes facebookért nem vesz le pénzt, de a háttérben futnak alkalmazások amik használják a netet. Így még egy egyszerű időjárás frissítés is sokba fájhat.


Akit az első kommentelő említett, az az illető nem tudom mit gondolt... Az ilyeneknek letiltanám a netről és a telefonjuktól, amíg nem tanulják meg használni.


Ha netezni akarsz használj fix havidíjú díjcsomagot. Például a Go net csomagokat. Havi 600FT-ért kapsz 30MB adatforgalmat és nincs túlforgalmazás. Ráadásul most akciós, két hónapig havi 90FT.

2012. máj. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!