Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vennék egy R/C auto-t TRAXXAS...

Vennék egy R/C auto-t TRAXXAS 1:16 E-REVO RTR a neve csak nemtom hogy megéri e megvenni? (alul link)

Figyelt kérdés
[link] ez lenne és valaki tudna küldeni eről videót hogy hogy megy a kocsi thx
2012. máj. 1. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
aaaaha de ez hogy kerül a mobiltelefonokhoz?
2012. máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olyan jó, hogy manapság az embereknek luxus használni, a Google-t, meg a Youtube-ot, inkább tele SPAM-elik az ilyen oldalakat! :D


Tessék: http://www.youtube.com/watch?v=7cyOlaLJsuo


F/21

2012. máj. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De néztem youtubon mge googlen eről vide4ót de ijen nincs ami ugyan ez ezért kérdeztem amit küldtél az se ugyan az

jah és abrushed meg a brushless közöt mi a külömbség?

2012. máj. 1. 18:03
 4/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Látom elég régi a kérdés! megvetted végül? nekem is van egy ilyenem :D Imádom! ja és pedig lány vagyok :P

2012. jún. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vettem.Vettem helyete egy Yamaha YZ80 at (krossz motor)rendes nagy nem játék.
2012. júl. 9. 18:55
 6/6 anonim ***** válasza:
LoL
2014. aug. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!