Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik? Galaxy s2...

Szerintetek melyik? Galaxy s2 vagy xperia arc s

Figyelt kérdés

nem új telót szeretnék csak kiváncsi vagyok véleményetekre

mert nekem xperia arc s van és mondogatják pl osztálytársaim hogy az s2 jobban megérte volna


2012. máj. 1. 18:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
Az S2 sokkal drágább, és nem éri meg. Az Xperia S éri meg abban az árkategóriában.
2012. máj. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
hardveresen jobb, de a sony jobban optimalizálja a rendszert. lehet, nem tud felvenni fullHD-ban, de én akkor is az arc s mellett lennék :D
2012. máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
s2-re eskuszok.nekem az van.màs nem kène:))
2012. máj. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

néztem teszteket és meglepő hogy az arc s van amiben elveri az s2-őt

pl.: médiakonvertálás,angry birds riot gyorsabban tölti be

meg a kamera sebessége is jobb

köszi a válaszokat:)

2012. máj. 1. 18:46
 5/21 anonim ***** válasza:
Arc S vagy Xperia S. Galaxy S2-t már nem éri meg megvenni.
2012. máj. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyit adsz a készülékért.

Az S2 sem rossz készülék. Nekem tetszik, gyors, megbízható.

Én Sony-t soha nem vennék, hiába van 1-2 jó készülékük.

Ez a kijelzőelszíneződés meg még 1 ok, hogy miért ne vegyek Xperia S-t. Jah, meg Qualfos sem kéne.. Láttam, hogy mire képes. Nem győzött meg.

2012. máj. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
46%
Így, normálisan optimalizálva gyorsabb az a kőkori S3, mint az Exynos a Samsung hulladék gyári szoftverével. Már a Sensationben is gyorsabb volt, pedig az sem volt az igazi.
2012. máj. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%

Tudod, rájöttem, hogy Te Jolinar.. 1 mocskos nagy Samsung hater vagy. Így, ha kiadnak valamit, akkor te máris szarozod, és nem látod a sötét oldalát a kedvenc dolgodnak, amit láwolsz..

Sensationban gyorsabb volt? Hát LOL vagy.. ha gyorsabb volt, akkor miért ért el -1k ponttal kevesebbet? Mert gyorsabb.. Csak ráért, és azért lett 2000 pontja quadrantban.

A Sony jól megcsinálta, de attól még 1 hulladék.

2012. máj. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
46%

Ha szart adnak ki, szarozni fogom. Ha egyszer bizonyítanak, el fogom ismerni. Nem hater vagyok, csak kritikus.

Ha próbáltad volna mindkettőt, te is tudnád, hogy a Sensation volt a kettő közül a gyorsabb. A szintetikus tesztek semmit nem érnek, csak számháború.

2012. máj. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%

Én teljes mértékben Jolinar mellett állok.


A Sony sosem volt hulladék telefon. Mit gondolsz, miért nagy a népszerűsége? A szar hardver miatt?, mert a Samsung mindig elb@ssza a telefonjait a nyomorék hardvereivel. Mostanra ráébredtek a SamuFAN-ok, hogy a Sony lenyomja őket, ezért mindenhol kukával illetik meg a nevét. Talán nem lettem volna mindigis SE tulaj, ha minden SE-om kuka lenne. Bekaptam 1-2 Samsungot, de ma már bánom, hogy pénzt adtam ki érte. Mégis miért van a Live/Mini/Mini Pro mindig az ajánlások élén?, és miért mindig a Samsungok ellen? Talán Mert a Sony meg tudja csinálni azt, amit a Samsung nem és nem kerül 2X annyiba.


Bocsánat a nagy OFF miatt.

2012. máj. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!