Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A htc sense-et le lehet...

A htc sense-et le lehet cserélni androidra?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom a htc sense egy rom.(nembiztos) Le lehet valahogy cserélni androidra?

2012. máj. 1. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

azt nem tudom

de van htc launcher

és akkor úgy fog kinézni

2012. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A HTC sense az egy kezelőfelület, nem pedig egy rom. És ezt a kezelőfelületet használják az androidos HTC készülékeken. Ha ez a felület nem tetszik akkor le lehet cserélni meg valahogy meg lehet buherálni, hogy a gyári felület legyen.
2012. máj. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Sense egy launcher, ha androidos telefonod van, android is van rajta (a vindózosokon is Sense volt). A launchert valóban le tudod cserélni.
2012. máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lelehet, de nem érdemes... A Sense az egyik legszebb kezelőfelület amivel találkoztam, ráadásul nem is akad...


Yupiter

2012. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van egy rakat launcher a Google play-en: Go launcher Ex, LAuncher7, ics launcher, ADW launcher, Launcher Pro, Panda launcher, Regina 3D launcher, Zeam Launcher, meg még egy csomó másik, ha beállítod, hogy ez legyen az alap, akkor a sense felületet teljesen elfedi, addig nem jön vissza, míg vissza nem állítod.Ettől függetlenül a Sense továbbra is futni fog a háttérben, csak nyomát nem fogod látni.


Azért a sense is tud akadni némelyik htc-n.Wildfire, Wildfire S, cha-cha, és egyéb low-end készülékeken simán meg-megakad, ha akar.


Bár sok értelmét én sem látom lecserélni, mert baromi jól használható, az egyik legjobb, és új launcherrel addig búcsút mondhatsz az összes htc-s widgetnek, amíg újra nem a sense-t használod, tehát azokat is le kell töltögetni külön-külön, hogy még több szabad hely vesszen kárba feleslegesen a memóriából.Persze, ha kell egy kis vérfrissítés, akkor semmi akadálya.

2012. máj. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!