Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baj? (nagyon fontos)

Mi lehet a baj? (nagyon fontos)

Figyelt kérdés
Van egy samsung galaxy minim. 2.3 as android volt rajta, és frissíteni szerettem volna cyanogenmod 7 re. letöltöttem, majd feltettem az sd kártyára. betettem a telefonba, majd recovery menüben elindítottam a telepítést. Most annyit csinál a telefon, hogy bekapcsol, bejön a cyanogenmod logója, utána pedig kiirja h a n d r o i d. mi lehet a probléma? nem rootoltam? esetleg hogyan lehetne visszaállítani?
2012. máj. 2. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy mindennek az alapja a rootolás, ha már custom romot akar telepíteni az ember.Aztán nem árt egy cyanogenmod által ajánlott kernel, ha nem szükséges, akkor nem kell lecserélni.Meg a recovery-t is le kell cserélni a ClockWork Mod recoveryre.


Utána kell egy full wipe, és factory reset a telefonon, majd utána kell telepíteni az sd-ről.

2012. máj. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
akkor most mit lehet tenni?
2012. máj. 2. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!