Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonos ügyfélszolgálat...

A telefonos ügyfélszolgálat menüt hogyan lehet okostelefonnal használni?

Figyelt kérdés

Egy Samsung Galaxy Ace-szel hívtam fel a Tmobil automatikus ügyfélszolgálat menüjét, és amikor azt mondja, hogy nyomja meg az 1-es gombot, akkor hiába nyomom meg a tárcsázón az 1-est, nem történik semmi. Az 1-es szám megjelenik a kijelzőn, mint amikor tárcsázva hívok egy számot, de semmi hatása. A hang elkezdi megint ismételni, hogy milyen gombokat nyomjak meg, de nem tudom, mit csinálhatok azon kívül, hogy a tárcsázón megnyomom a megfelelő számot.


Utoljára hagyományos gombos telefonnal próbáltam ilyet, azzal nem volt ilyen gond. Az okostelefonnal máshogy kell csinálni a menüben választást?



2012. máj. 2. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Speciel nem ismerem a készülékedet, de olyasmit keress a beállításokban, hogy dtmf hang elküldése vagy valami hasonló.
2012. máj. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, találtam dtmf beállítást, de mint kiderült, nem az volt a baj, hanem az, hogy nem azt a tárcsázót használtam, aminek hívás közben mutatja az ikonját, hanem visszamentem a nyitóképernyőre, és onnan választottam ki a telefonnál a tárcsázót, ez volt a baj.


Szóval ha valakinek ilyen gondja van: azt a tárcsázót kell használni, amit az aktív hívás képernyőjén lehet megnyitni.

2012. máj. 2. 21:34
 3/3 60105991 válasza:

2/2 hátha nekem tudsz segíteni.

IPhone SE-m van.

Ugyan ez a gondom.

De én a jó billentyűt használom🙂

Dtmf beállítást nem találtam a telefonon.

Tudsz segíteni?

2023. jún. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!