Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 40 000 Ft Környékén androidos...

40 000 Ft Környékén androidos telefon?

Figyelt kérdés
Mondanátok párat? ZTE SKATE nézegetem meg a GALAXY ACE-t.

2012. máj. 3. 19:33
1 2
 11/14 bp1985 ***** válasza:
Tudod vannak akik nem foglalkoznak ilyennel, mert jó úgy, ahogy megveszik.
2012. máj. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ZTE Skate, ez az amit sürgősen felejts el, használhatatlan nagy kijelzője van, szerintem semmi értelme nincs mert egy kezeddel nagyon nehéz a használata, és lassú is, saját tapasztalat. Galaxy Ace, ez pedig egy nagyon jó telefon, megéri az árát, és szép fényképet videót készít, játékra is tökéletes, és karcálló kijelzője van. A proci húzás pedig nem egyszerű ezeknél a telóknál, Az Ace tökéletes a maga 800MHz procijával, Skate viszont van hogy néha zavarba jön de csak pillanatok kérdése hogy újra tökéletesen fusson a rendszer. Sony Live with Walkman, legyen elég annyi hogy nem kell elájulni tőle. Ha mégsem az Ace-t választanád próbálj szerencsét egy Motorola Motoluxe -val, biztos nem okoz csalódást.
2012. máj. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 bp1985 ***** válasza:

ZTE Skate, ez az amit sürgősen felejts el, használhatatlan nagy kijelzője van,


Azért, mert neked nagy, nem biztos, hogy másnak is az. Nekem is 4,3-as, ill 4-es méretű telefonom van, mégsem nagy. A 3,5 nálam nem méret.

2012. máj. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

" Azért, mert neked nagy, nem biztos, hogy másnak is az. Nekem is 4,3-as, ill 4-es méretű telefonom van, mégsem nagy. A 3,5 nálam nem méret. "


Nem csak a méretre értettem, szerintem lehetne érzékenyebb a kijelzője, A méretét is meglehet szokni nem arról van szó, akkor nem írtam volna a Motorolát, az is akkora mint a ZTE. Skate-ről még annyit hogy belevakuzik a kamerába, és emiatt vakuval sehogy sem lesznek olyan jók a képek, a másik pedig hogy a színek nem mindig a legjobbak. Míg az Ace szép képeket csinál vakuval is.

Én csak Skate vs Ace -ről írtam véleményt, mivel ezeket említette a kedves kérdező.

A kérdezőnek mindkét telefonról tudok szolgáltatni egyéb információt, írjon üzenetet.

2012. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!