Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ipod Touch 4G vagy Sony...

Ipod Touch 4G vagy Sony Ericsson Xperia Arc S?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiket válasszam?

2012. máj. 3. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
AZ iPod csak médialejátszó azzal nem tudsz telefonálni, ennek az iPhone 4/S a telefonos megfelelője.Sztem ez inkább szubjektív hogy melyiket választod, de sztem egyikkel sem jársz rosszul.
2012. máj. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát

mindkettő jó

de az arc s valahogy mégis

nagyon jó telefon

megbízható nincs rá panasz

szinte minden játékot alkalmazást viszi

röviden: gyors,szép,erős

2012. máj. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
iPodot ajánlom, Arc S nem valami jó. ipod mellé tudsz cipelni egy pár ezer forintos olcsó telefont, és ez a kérdés már meg is van oldva.
2012. máj. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

öcsém, egy telefon és egy médialejátszó között nem lehet dönteni?

mit akarsz?

A-egy gyors,erős,szép,megbízható sokfunkciós készüléket,amivel telefonálni lehet? akkor arc

B-ugyan az,csak nem tudsz telefonálni? akkor iPod


az iPod csak az alma miatt drága, de am az arc CSAK azért éri meg jobban,mert azzal tudsz telefonálni

(ok,leszedsz egy skypet az iPodra és fizetsz egy hívásért, lehet,de úgy drágább)

(amúgy apple rajongó vagyok, de akkor is,mit vegyél? amit akarsz

telefon médialejátszóval,vagy médialejátszó telefon nélkül?)

2012. máj. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
van egy jó motorola defy-m szerintem az iPod lesz
2012. jún. 5. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!