Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra nem lehetne valahonn...

Kisvuk29 kérdése:

Androidra nem lehetne valahonnan letölteni ilyen GTA és NFS Shift szerű Wifi-vel letölthető játékokat teljesben letölteni, hogy ne kelljen wifi-vel utánna tölteni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ncore-on van fent ilyen megoldás is.
2012. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ahhoz egy Ncore profil sem árt,de nekem nincs.
2012. máj. 3. 22:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Keress Google-ben így:

Játék neve apk data

pl.: GTA android apk data

és a telefonod nevét, vagy a felbontását is oda írhatod.

2012. máj. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Letöltöttem az sd filokat a Gta-hoz beletettem a data mappába,de még mindig. Le akarja tölteni a filokat.
2012. máj. 7. 18:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyivel egyszerűbb lenne, ha 20 percre beülnél egy szaros MC Donald's-ba?!...
2012. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Falun nem hemzsegnek a McDonaldsok.
2012. máj. 7. 20:41
 7/7 anonim ***** válasza:
GTA-nak berakod a leírtak alapján az adatokat és feltelepited az appot. Nem biztos hogy írták, de mikor elindítod a GTA-át, mielőtt tölteni kezd megnyomod a home gombot, aztán újra elakarod indítani és akkor már jónak kellene lennie.. nekem működik szóval csak rajtad múlik.
2012. máj. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!