Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SGS3 várók, elégedettek vagytok?

SGS3 várók, elégedettek vagytok?

Figyelt kérdés
Megérte várnotok? Nekem egyáltalán nem tetszik, se a forma, se az anyag minősége...mi az a fröccsöntött hátlap? s2 hátlapja sokkal jobban tetszett...és ennek ekkora felhajtást csinálni...még az apple-t is túlszárnyalták...
2012. máj. 3. 22:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Egyet értek veled kivéve az 4 szoval ...tényleg sz*r lett ....
2012. máj. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Én csak azért vártam, hogy lentebb szorítsa a többi telefon árát - bár más márkát valószínűleg nem érint, Samsungot meg úgyse vennék. A várakozásaimnak megfelelően teljesítettek, csináltak ismét egy szart, drágán, pentile-os kijelzővel. Legyenek boldogok a technikai analfabéta felsővezetők és az újgazdag kamaszok.
2012. máj. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Én ugyan vártam, már csak azért is, mert 2 hónap múlva jár le majd a t-mobil-nál a hűség az előfizetésre.


Hát, ecsém...


Ebből nálam vagy htc one x vagy xperia s lesz. Pénztárcától is függ, de előbb veszem meg az xperia s-t, mint ezt, még ha egy "nyamvadt" 2 magos proci is van benne.

2012. máj. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Gugu Gabor ***** válasza:

Szerintem nem a samsunggal van a baj, most megint megrekedt kicsit a fejlődés szóval nem nagyon tudnak mit kitalálni (ami jelenleg működőképes is lenne elérhető áron) gyakorlatilag ugyan azt csinálták mint az alma jobb proci több memória igaz itt van egy új dizájn (ami nekem személy szerint jobban tetszik mint a S2 dizájnja de hát ez egyén függő)

Anyag minőségre inkább akkor mondok valamit ha ténylegesen kézbe fogtam. (pld a 2 is sokan szidták hogy műanyag így úgy kézbe fogva nekem mégsem volt zavaró)

2012. máj. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
én is úgy vagyok vele, ha esetleg samsungot szeretnék venni, akkor annyiból jól jön most, hogy az s2 árát lejjebb nyomja. de nekem idáig egyetlen samsung jött be, az az omnia7, tehát én maximum windows phone-ban gondolkodnék. androidnál inkább egy sony.
2012. máj. 4. 11:12
 6/15 anonim ***** válasza:

Off:


Érdekesek a pontozások, hogy mennyire hasznos a válasz.

Aki nyíltan kimodta, hogy xar az 100%-ban hasznos...

2012. máj. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát mért most mit mondjak? Ha egyszer ez a véleményem!
2012. máj. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát ja, aki meg nem nyíltan mondta ki, mint én vagy Jolinar, az 81% illetve 76%...
2012. máj. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Legjobb telefon! Ennyi a véleményem.. Ha nem hiszed, próbáld ki. Vedd a kezedbe. Ne olyanoknak higyj, akiknek soha nem fog telni ilyenre.. Én használom, szuper.. Ha van pénzed rá, mindenképpen csakis, kizárólag ilyet vegyél. Nem véletlen van ekkora reklámja, nem véletlen az olimpia telefonja. Csak a világ legjobb és legszebb telefonja. Hagyd az irígykedőket!
2012. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Üdv néked frissen regisztrált Samsung fan.


Volt a kezemben, az alapján állítom, hogy egy rakás szar. Még az OT-995 is gyorsabb volt nála, egymás mellett próbáltam a kettőt.

2012. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!