Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen JÓ telefont vegyek...

Milyen JÓ telefont vegyek hogy megfeleljen annak amilyet szeretnék? Lent bőv.

Figyelt kérdés

Hmm...

Ha feltöltöm a pénzt, ne szívja le a semmire, vagy a 0. facera, zenelejátszó, érintőképernyő, bluetooth... a fényképező alap...

Szerintetek a Sony Ericcson Xperia X10 Mini Pro milyen?

Nokia 500am van most, de annyira utálom hogy mindjárt földbe vágom. xD


2012. máj. 3. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:

X10 mini pro-t még inkább földhöz fogod vágni.:D


Inkább SE Live with walkman, t-mobile webshopból 36000 ft domino csomagban.


[link]

2012. máj. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Ha feltöltöm a pénzt, ne szívja le a semmire,"


Androidos telefon is le fogja "szívni"...

Ha nem akarsz xopni, fizess elő legalább a gonet s díjcsomagra, havi 600 ft és ha eléred a 30mb keretet akkor se kell többet fizetni, mert csak lassítják.


Amúgy Live with walkman 36-ért.

2012. máj. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

se live

vagy xperia mini pro

mindkettő jó

2012. máj. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 _Jessy_ ***** válasza:
megy a trékom reklám :D
2012. máj. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia nekem se live wich walkmanem van és megvagyok elégedve vele negyon,Gyors,kényelmes és teljesen testreszabható a menüje.

Ha nem akarod,hogy netezzen a teló,le lehet benne tiltani a mobilnetet könnyedén a beálításokban.

Én is mindíg kikapcsolom,bár egy nap alatt nem használl el sok megát,de az aksit rendesen szívja,ha megy a net.

Egy több barátomnak van nokiája és eddig ahány nokia telefon volt a kezemben a wifi beállítására rájönni mindíg,kicsit macrás volt,az Se-nél nem,minden ment szinte magától,először kicsit fura ha nem volt hasonló telód,de szerintem iszonyatosan felhasználóbarát.

Minden nokiához vadásznom kellett a számítógépes progit az se-hez is elkezdtem és alíg találtam meg,majd mikor rászúrtam a telefont a gépre ,megkérdezte a pc,hogy szeretném e telepíteni a sony pc companiont :) a gyártó rádobta a memóriakártyxára automatikus futtatási lehetőséggel :).

Egyébként iszonyat jó dolgokat is tud,pl a hangfelismerő funkció,csak sajnamagyarul nem megy,de olyanokat lehet csinálni,hogy belebeszélsz és megkeresi a googleben,vagy megmondod hová szeretnéd,hogy navigáljon és egyből megtervezi az utat és automatikusan megnyitja a navigációt,vagy megír egy üzenetet a címzetnek a hangod alapján és ezt mind egy helyről

2012. máj. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szóval nem kell külön helyekre beszélned,csak megmondani,hogy üzenjen vagy navigáljon,ellenkező esetben csak keresni,fog a googleben.

Volt Régebben Nokia N95-öm míg megnem olvasztottam az autóablakban de az egy más stori, a lényeg,hogy a símbian sem akkor sem most nem volt egy főnyeremény,mert az androidnak a nyomába sem ér.

Kicsit elfogult vagyok mer iszonyat bejön ez a teló.

Pl szinkronizáltam a telefonkönyvem a facebook ismerőseimmel és akinek megvolt a száma annak mostmár ott a fényképe is a telefonomban.

Ami a legjobban tetszik,hogy nem kell adatkábel,van benne olyan funkció,hogy wifin keresztül elérem rajta amit kell,fel le tölthetek zenéket a gépről stb,csak egyszer kellett párosítnaom és azóta jó.

Tudtommal a mini pro is ugyanaz a vas mint ez vagyis 1ghz és 512 ram plusz grafikus gyorsító,de annak nagyon apró a kijelzője az sokmindenhez kényelmetlen lehet,ez sem egy óriás kijelzős,de jó nagy és még nem olyan nagy mintha egy féltéglából vágtak volna egy szeletet.

A nokiák sem rosszak,de nekem mindíg gondot jelentett,hogy valamit sosem volt egyszerű működésre bírni bennük,az se live-nál meg minden megy mint a karaikacsapás és az elérhető segídprogramok száma a Goggle play áruházban szinte végtelen,ez a nokiára nem mondható el,főleg ami a hsaználható ingyenes alkalmazásokat jelenti.

2012. máj. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek. :)
2012. máj. 5. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!