Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Arizona (Racer 2) telefont...

ZTE Arizona (Racer 2) telefont hogy lehet rootolni!?

Figyelt kérdés
ZTE ARIZONA telefont hogy a fenébe lehet rootolni?!?!! esetleg Racer 2 néven ha valaki tud valamit mondani mondjon légyszives lépésről lépésre ha megoldható... írjatok mert fontos!

2012. máj. 4. 14:56
 1/2 Boda Gergő ***** válasza:
Szia, tapasztalataim szerint egyelőre sehogy. Próbáltam több progival is (SuperOneClick, z4root,UniversalAndroRoot...), de sajnos mindegyiknek beletört a bicskája. A legfőbb gondom a driverekkel van, mivel ezen hasal el az összes progi. A teló, mint külső adathordozót felismeri a gép, de mint telefont a drivrek hiányában nem. A netem próbáltam drivert találni, de egyikkel sem ment. Amúgy több fórumban is panaszkodnak a problémára.
2012. dec. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Boda Gergő ***** válasza:
Egyelőre még nem találtam olyan embert aki tudta volna rootolni az arizonát. Milyen okból szeretnéd rootolni? Ha a progikat akarod Sd kártyára tenni, arra az Arizona saját szoftvere képes: Menü - beállítások - alkalmazások - alkalmazás kezelés itt megkeresed a progit, rányomsz és ha a progi is támogatja akkor itt van egy gomb: Áthelyezés Sd kártyára.
2012. dec. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!