Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont ajánlanát...

Milyen mobiltelefont ajánlanátok? (Feltételek lejjebb. )

Figyelt kérdés
Egy olyan mobilra lenne szükségem, amiben van GPS, valamint WiFi. Minél olcsóbb annál jobb, 20-30 közt van az tökéletes. Az ilyen kamera meg megapixelek nem érdekelnek, még annyi, hogy lehessen rajta zenét hallgatni, bár azt már mindegyiken lehet. :) Mit ajánlanátok? Köszi előre is a választ!
2012. máj. 4. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
20-25-ért ZTE Blade, de ha belefér, akkor újonnan SE Live 36-ért.
2012. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
SE Live with Walkman! Nem jársz vele rosszul!
2012. máj. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
SE Live jó lenne, de én 45 alatt sehol sem találok olyat... :/
2012. máj. 4. 16:29
 4/9 anonim ***** válasza:
T webshop 35.991 ft.
2012. máj. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy vodás vagyok és nem is akarok váltani. :/
2012. máj. 4. 18:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát én a vidából tuti hogy húznék el a t-hez mert a voda az még a telenornál is drágább!
2012. máj. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én maradok, nekem bevált! Általában olyan 2000 Ft.-ot telefonálok egy egy hónapban. SMS 25 Ft. és általában csak hétvégén telózok, akkor meg mindenhova 29 Ft. a hívás. Hétköznap meg mindenhova 59, de akkor nem igazán használom. Na meg ha feltöltök 3000-el, akkor kapok 10 mega ingyen wapot, ami nem sok, de amennyit használom ki szokott tartani úgy 3 hétig simán. :)

Na de visszakanyarodva az eredeti kérdéshez: Ezen a két telefonon amiket ajánlottatok a GPS milyen pontos? Nekem tulajdonképpen geocachingelni kell, geoládákat keresgélni és most K770-el és külső HGE-100 GPS headsettel tolom, ami elég pontos és gyors. Ezek a beépített GPS-ek is vannak ilyen pontosak?

2012. máj. 4. 18:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen elég pontosak a beépítettek is de am az google playbe beírod majd és le tudsz majd szedni egy csomót! Nekem a live van én nekem nagyon pontos! Én ceglédi vok és beírtam keszthelyet mert azt tom hogy merre kell menni és nekem azt az utat adta be amin én is szoktam menni, tahát a legrövidebbet! :D
2012. máj. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A legjobb ajánlat egyértelműen a Live. A t-webshop-ban 20% kedvezményt kapsz rá, ezért 31.999 ft, míg a t-pontokban 39.999 ft. Ez a telefon egy kihagyhatatlan ajánlat, az egyik legmegbízhatóbb készülék, amit eddig piacra dobtak.


Hidd el, ha jó telefont akarsz, 40-ig biztos belenyúlhatsz a zsebedbe, ezért nagyon jó ajánlat a Live. Hát ha ezért nem éri meg átmenni a t-mobile-hoz, akkor nem értelek.

2012. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!