Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson vivazon symbian...

Sony ericsson vivazon symbian touch van (asszem valahogy igy kell leírni), nem android. Ez miben lehet gond?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Kevesebb program, alkalmazás van rá, de valamivel biztonságosabb szerintem. És én minden nekem kellő alkalmazást már megtaláltam rá.
2012. máj. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. :) De semmi olyan nincs amit pl. egy androidos telóval meg lehet csinálni és egy ilyennel nem? Teljesen hétköznapi dolgokra gondolok. Nem nagyon ismerem ezt a symbiant.:/
2012. máj. 4. 20:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Kicsit okosabba javas telóktól de az androidnak a nyomába sem ér ,főleg ami az elérhető programok számát jeleni.
2012. máj. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
amit az első mond, annak úgy az eleje nem igaz csak :D van rengeteg alkalmazás, de valóban google play-en több van, viszont ami neked kell, azt úgyis megtalálod symbian-ra is, azzal hiába villognak a droid fanok, hogy a mi alkalmazásboltunkban 4x annyi alkalmazás van(csak mondtam valamit). jó, ha az ember a 4-5%-át felteszi a telefonjára kipróbálásként, és akkor van kb 10-20 alkalmazás, ami fennmarad belőle.(és ez már az olyanokra van, akik sok alkalmazást használnak).
2012. máj. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Miért nem igaz 4-es? Tapasztalatból írtam. Vivazom van nekem is, tesómnak androidos. Én pl. trafipaxos alkalmazást még nem találtam a Vivazra, ami el is indul, androidra van jó. Stb. Ez csak egy példa, amúgy valóban az alkalmazásoknak csak töredékét használja az ember és ezen kívül mindent megtaláltam, amire szükségem volt.
2012. máj. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Első! Te azt írtad, h már minden alkalmazást megtaláltál rá. De hol? Nem tudná nekem valaki belinkelni a weboldalt? vagy hogy van ? :D Valaki segítene? még új vagyok a symbianosok között:D
2012. aug. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!