Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonon hogy kell...

Androidos telefonon hogy kell használni a gps-t?

Figyelt kérdés
Mármint rájöttem hogy kell, de csak a menüben két fajta dolog van: az egyik a térkép, a másik a navigáció. A térkép egy google maps ami egy kék nyilacskával mutatja hol van a telefon, és ha nem vagyok rajta wifin akkor is mozog a kék nyilacska, ergo tudja hogy hol vagyok, viszont én úgy szeretném hogy beállítok egy célállomást és mondogatja az irányokat. A navigációban ez van, viszont csak akkor működik ha wifin csatlakozva vagyok, de hát ha kocsiban van a telefon az nem megoldás hogy 2 mpekre van... :S Mobilnetem meg nincs. Létezik valami megoldás hogy ingyen lehessen navigálni vele? :D Köszönöm.
2012. máj. 4. 23:09
 1/5 bp1985 ***** válasza:
Sygic. Jobb, mint a google maps, net sem kell hozzá.
2012. máj. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem!
2012. máj. 4. 23:27
 3/5 anonim ***** válasza:
én igo-t használok, tökéletesen működik, mobilnet max arra jó hogy még gyorsabban találjon jelet :D
2012. máj. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez a Sygic nagyon sunyi. 30 megát ír ki Hungary mapre, és 500at akar velem leszedetni.
2012. máj. 5. 00:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne sunyi? 35MB-ba nem fér bele a teljes térképadatbázis egy offline navigációs programba. És több száz MB adatot meg nem lehet feltenni Marketra. Így egyzerűbb, hogy telepítés után csak ki kell választani, hogy mely térképekre van nagyobb szükséged és azokat letölti a program (később persze többet is hozzá lehet adni), illetve a neten biztos találsz hozzá térképeket. Azokat meg csak letöltöd a gépre és átmásoldo a telóra.
2012. máj. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!