Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Mini első töltés?

Samsung Galaxy Mini első töltés?

Figyelt kérdés

Amikor megvettem, akkor pár óra múlva lemerült, és utána raktam fel töltőre. Kb. 3 órát töltöttem, és tele volt az aksi. Másnap játszottam, neteztem vele összesen kb.2 órát és másnap már le is merült.


Nem ment tönkre az aksi?

Vagy csak ilyen hamar lemerül?



2012. máj. 5. 06:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, ment tönkre. Csak túl gyenge az aksi. Túl sok minden van belezsúfolva a telefonba ami energiát használ és ezt az energiaszükségletet nem bírja hosszú ideig kiszolgálni az aksi. Ez egy általános "probléma" az okostelefonok körében.
2012. máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bp1985 ***** válasza:
3g-t kapcsold ki, és akkor kevesebbet fogyaszt.
2012. máj. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Velem is megtörtént.Próbálj meg visszavenni a fényerőből és minél kevesebb alkalmazást futtatni nekem így napokig nem kell tölteni.:)
2012. máj. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem mini2-m van, első töltésre nekem 8-10 órát javasoltak, ezt be is tartottam, azóta közepes aktivitással 45 órája megy és 40%-os az akksi...
2012. okt. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!