Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincsen térerő a telefon...

Miért nincsen térerő a telefonomon?

Figyelt kérdés
Otthon sincsen, ahol szokott, és ilyenkor nem is lehet felhívni, mert azt jelzi,hogy ki van kapcsolva! Egész nap nincsen térerő rajta és senki nem tud elérni! Ez miért van?

2012. máj. 5. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy be van kapcsolva a repülőgép üzemmód?
2012. máj. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Annak csekély az esélye, de általában kijelzi a készülék, hogy milyen üzemmódban van. Vidd be szervizbe, ha továbbra is fennáll a probléma, és hátha mondanak valami okosat. Csak nehogy beégj, hogy valami elállítás. :D
2012. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Normál üzemmód van bekapcsolva! Azt írja ki ,hogy nincsen hálózati lefedettség, ha hívni akarok valakit
2012. máj. 5. 21:28
 4/11 anonim ***** válasza:
Másik azonos szolgáltatóhoz tartozó telefonnal is így van? Mert akkor a szolgáltató hibája. Ha csak a tiéddel akkor a valószínű a telefon antennájával van baj.
2012. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnos csak az enyémmel :(
2012. máj. 5. 21:33
 6/11 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Édesanyámnak is ugyanez a baja a telójával. Mondták neki h régi a telefonj(k320) vett ujat,ugyanaz a baja.Igy már a szolgáltató hibája..
2012. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Milyen telefonról van szó?
2012. máj. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor talán a SIM-el van a baj? Próbálj másik kártyát beletenni, persze azonos szolgáltatótól, és ha azzal működik, akkor a szolgáltatóval van valami. Előfizetéses, vagy kártyás vagy?
2012. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nokia E71-ről van szó! Nemrég vettem( pontosan egy napja) használtan.. a tulaj állította hogy semmi baja! Úgylátszik még is van egy "kis baja" Amúgy nem a SIM kártya miatt van, mert átraktam a kártyámat egy másik telóba, és arról lehetett hívni, és az üzeneteket is megkaptam :)
2012. máj. 5. 22:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Symbian rendszer? szoftverfrissítés PC Suite-al nem lehetséges? lehet megoldaná ezt a problémát, nézz be a beállításokba hátha valami ki van kapcsolva a hálozati beállításokon belül, az én Xperia X8-asomnak volt egy olyan hibája régebben hogy bekapcsolt GPS-nél elment a térerő.
2012. máj. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!