Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Syastok. Tutok nekem segiteni?...

Jancsa kérdése:

Syastok. Tutok nekem segiteni? Van egy alcatel one toush 818as om de nem tudok ráteni sehogy sem jatekot segicsetek már oldal cimel vagy ahogy csak tutok kérlek. Ellőreis köszönöm aki tud segiteni.

Figyelt kérdés

#ha lenda
2012. máj. 6. 19:52
 1/9 A kérdező kommentje:
kösy de in gyen lehet letölteni őkel
2012. máj. 6. 20:10
 2/9 A kérdező kommentje:
meredig csak pénz kért mindenhol de kösy nagyon mer sokat segitetél de ha vann valami ak kérlek ird mán meg kösy
2012. máj. 6. 20:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Légyszíves vegyél elő egy nyelvtankönyvet és tanulj meg értelmesen írni!
2012. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezek a mobilos weboldalak sosem kérnek pénzt, max 1-2-re a felsoroltak közül regisztrálni kell, de ennyi.


A google play-en meg a több, mint 400 ezer alkalmazásnak jó, ha kb az 1/4-e fizetős.


Torrent oldalakon meg főleg nem kérnek pénzt semmilyen letöltésért.


Innentől kezdve nem értem a problémádat, kérdező.Max nem tudod használni rendesen az internetet.

Egyébként nincs mit.

2012. máj. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 818 nem androidos.
2012. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem andraidos de am diszleksziás vagyok ezegy betegség hejesirás stb de azért kösy
2012. máj. 6. 21:46
 7/9 A kérdező kommentje:
oksa kösy am nemtudod hogy a tal king tom cat-ot honan lehet leszedni?
2012. máj. 6. 22:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Erre a telefonra nem elérhető.
2012. máj. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kösy azér
2012. máj. 6. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!