Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mikorra várhatóak...

Szerintetek mikorra várhatóak a négymagos xperiák?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a következő szériák már talán 4 magosak lehetnek, de a Sony jól optimalizálja a droidot, ezért nem biztos, hogy hamar lesz.
2012. máj. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges, 1-2 évig úgysem fogja kihasználni ezt a bivaly hardvert semmi, addig meg nem éri meg költeni rá, mert 2 év múlva úgyis a béka segge alatt lesz a mai telefonok ára.
2012. máj. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tajti Miklós ***** válasza:
samsung már kiált egy 4 magossal a galaxy s 3 mal
2012. máj. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

tudom hogy van s3

amugy meg szerintem is most még föloslegesek a 4magos telók

2012. máj. 6. 20:27
 5/8 anonim ***** válasza:

1 év.

Most még fölösleges, de egy év múlva már késő lesz. Főleg, ha elavult hardvert választ akkor is (lásd Xperia S, jó telefon, kihozták belőle, amit lehet, de kár volt majd' 2 éves hardverrel szerelni).

2012. máj. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#3


És miért pont az SGS3-mat kell megemlíteni, amikor még nem is kapható, HTC One X meg már tök rég óta kapható.

2012. máj. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert vannak, akik nem látják a fától az erdőt.

Vagy azért, mert más nem jutott az eszébe.

2012. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kb. már fél év múlva lesz 4 magos sony teló és nem biztos, hogy xperia lesz.


Bár szerintem még a két magot se nagyon lehet kihasználni, ha jól van optimalizálva a rendszer.

2012. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!