Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung GT-B5722 mobilra...

Samsung GT-B5722 mobilra milyen formátumban kell szöveget menteni, hogy olvasni tudjam?

Figyelt kérdés

A mobilomon szeretnék könyvet olvasni, de se pdf-et, se txt-t, se doc formátumot nem tudok rajta megnyitni. Van esetleg valakinek valami tippje, hogy hogyan/mivé konvertáljam a szövegeket, könyveket, hogy a mobilon is tudjam olvasni?

Előre is köszönöm a segítséget!



2012. máj. 7. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:
érdekes, txt-t tudja szinte összes telefon. más formátumhoz már külön program kéne, ami duos-ra szerintem nem találnál office-t, se pdf olvasót.
2012. máj. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ, kaptál zöld kezet:) Valamit majd kibuherálok, hátha csak én nem figyeltem jól, mikor konvertáltam.
2012. máj. 9. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!