Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia E65 telefont szeretnék...

Nokia E65 telefont szeretnék venni. Tudtok írni tapasztalatokat? Elsősorban az esetleges hibák érdekelnének. De persze a pozitívumokra is kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés
Olvastam valahol, hogy sokszor lassú a készülék, lassan vált az egyes menüpontok között... Ez tényleg igaz? Vagy szoftverfrissítéssel lehet rajta segíteni?
2009. jún. 24. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Tényleg igaz, symbian van rajta. Ha bekapcsolod, utána nagyon lassú. De ha már egyszer meg volt rajta nyitva az adott menüpont, utána gyorsan bekapcsol. A lényeg az, hogy ne hagyd lemerülni, és ne nagyon kapcsold ki.


Egyébként (ahogy az összes symbian telefon) rohadt jó. Ajánlom majd (mint leendő tulajdonosnak) a nokiaprogramok.hu oldalt, ahonnan a Blacklist nevezetű programot tedd fel. Nem kívánt hívásokat tudsz vele szűrni. Szemezgess az oldalon bátran, tele van játékokkal, és hasznos programokkal. Jó telefont fogsz venni :)

2009. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem N79-en van. Mostmár elégedett vagyok vele. :) Jót tett a szoftverfrissítés. 140 mega volt a frissítés és 1 óra, de megérte. Nagyon gyors lett és végre nem fagy már.
2009. jún. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ja, elfelejtettem írni. Frissítést NE otthon csinálj NSU-val. Sok file-t rajtahagy, és hibás is lehet. Vidd be Nokia mintaboltba, elvileg ott helyben pár óra alatt megcsinálják, az jobb. Nekem N73-mam van két éve egyébként.


első válaszoló

2009. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem sokáig volt ilyen telóm(E65)...

Nem tudom de nem voltam vele anyira kibékülve...

De szerintem ez egyén függő!

Miután géppel összekötöttem(hogy rakjak rá zenét)lassulkodott...

Meg nehezen találtam rá témát...,mert hát a symbian miatt nem sok mindent fogadott el.

Amugy tényleg egy jó kis telefon,csak nekem más volt az ,,igényem".

(Most csak egy K660i-m van,és IMÁDOM!) :D

-Z-

2009. jún. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek az eddigi válaszokat! Hát, valószínű, hogy nem ilyen telót veszek... Első sorban azért akartam, mert nagyon tetszett, de tartok kicsit a lassúságától, sok helyen olvastam már... Sajnos ez rettentően tud idegesíteni... :)
2009. jún. 25. 11:01
 6/6 anonim válasza:
Nekem már kb 2 éve ilyen telóm van és nagyon szeretem. Akkor még én sem tudtam, hogy lassú, de nem is vészes igazából. Vannak akik pl. játékokat raknak rá meg mindenféle nagyméretű videokat rendelnek,telepakolják zenékkel. Azok borzasztóan lassítják. Nekem is volt rajta 2 játék, akkor csodálkoztam, hogy belassult, de miután letöröltem, ugyanannyira volt gyors,mint egy bármilyen másik teló. A zenéket pedig inkább az IPodomra rakom( jójó, van rajta 6-7 szám,de annyi még tényleg nem sok xD) Én máig elégedett vagyok vele, szóval én ajánlom Neked. Vannak ezek a PlayNowPlus-os SC-s mobilok, de ez mégis csak Nokia. Azok sem rosszak, de itt most arra gondolok, hogy én már rengetegszer leejtettem,ahogy a földre esett belerúgtam, meg ilyenek xD de ez mind meg se látszik rajta. És a legtöbb Nokiaval így van. Szóval ilyen téren sem mindegy.
2010. febr. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!