Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám tönkretenni a...

Hogyan tudnám tönkretenni a samsung s5230-asomat? ( akár szoftverileg ) mind1

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom hogy az osztályba mindnkinek samsung galaxy mini ace stb van és azon andoid fut! és cikiznek érte hogy az enyém eggy szar stb!!
2012. máj. 7. 17:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
előrébb leszel valamivel ha tönkreteszed? -_-"
2012. máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Micsoda problémák... Hiába... Nehéz egy gyerek élete...


Vágd földköz? Betonlépcső sarkához. Legyen már egy kis képzelőerőd!!

2012. máj. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
*földhöz
2012. máj. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Igen előrébb! mert nincs rajta gai és azt mondta apám h h elromlik (úgy h szoftverileg lessz valami vele akk kapok újat!!
2012. máj. 7. 17:29
 5/31 anonim ***** válasza:

dobd a Wcbe

és mond hogy kiesett a zsebedből

2012. máj. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
:DDDDDDDDDDDD oké
2012. máj. 7. 17:37
 7/31 anonim ***** válasza:

A Galaxy Mini és Ace is ugyanolyan szar, mint az S5230. Ha már újat kérsz, normális telefont kérj, ne Samsungot, aztán fikázhatod te őket.

Amúgy kész csoda, hogy még nem romlott el, épp most van nálam javításon egy S5230, nem érzékeli az érintést (életében már kb harmadszor :D). Ha fekete telefonod van, és pesti vagy, bele tudom rakni a rossz panelt. :D

2012. máj. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

minek kell a budiba dobi beteszem a csap alá megmondom h beleesett a buduba

:D

2012. máj. 7. 17:37
 9/31 anonim ***** válasza:
Ezt hülyeségnek tartom hogy azért tönkretedd mert másnak fullosabb telója van! Nekem még rosszabb van mint a tied mert nekem Samsung Monte Slider van és az még nem is érintős és a suliba mindenkinek (jóformán) androidos telója van nekem nem az van és marhára nem tud érdekelni! Persze én is szeretnék egy új telefont de akkor sem teszem tönkre! Úgyhogy szerintem kár azért szétbaszni a telót hogy kapj egy újjat mert inkább kérd meg a szüleidet hogy vegyenek neked egy újjat mert ez már elavult! Ha azt mondják hogy nem akkor mondogasd nekik mindig a telefont hogy szar meg hogy ujjat akarsz és akkor figyeld meg hogy meg fogják venni! Mert most gondolj bele hogyha lenne egy új telód és azzal lenne vmi és bekéne vinni megcsináltatni mert te nem tudod vmi olyan baja van addig te mit csinálnál mert akkor nem lenne telód de ha nem baszod szét a másikat akkor meg lenne egy pót telód is! Úgyhogy szerintem inkább télleg kérd meg a szüleidet hogy vegyenek egy újjat és ezt mond nekik sokszor!
2012. máj. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Előző vok! Bocsi a kicsit csúnya beszédért,de sztem igazam van!
2012. máj. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!