Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 40MB internetezés menyinek...

Yeaah kérdése:

40MB internetezés menyinek számít? Hogyan tudom rárakni a telefonomra a facebook-ot?

Figyelt kérdés

Telenoros vagyok és kaptam egy üzenetet hogy 40MB-ig ingyen netezhetek a telefonon..ez kb. hány órának számít?

De a facebook nekem nem aakr bejönni nem tudom miért..honnan tudom ingyen rárakni a telefonomra az ingyenes facebook-ot? (Haverom rátudta rakni és ő is Telenoros)



2012. máj. 7. 21:13
 1/2 rémuralom válasza:
Nem attól függ, hogy telenoros vagy-e vagy sem, hanem attól, hogy milyen készüléked van.
2012. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ez kb. hány órának számít?


Ha youtube videókat nézel akkor csak percek. Ha meg csak olvasgatsz akkor meg több nap is lehet.


De a facebook nekem nem aakr bejönni nem tudom miért


Nézd meg, hogy jók-e a netbeállítások.


.honnan tudom ingyen rárakni a telefonomra az ingyenes facebook-ot? (Haverom rátudta rakni és ő is Telenoros)


Gyanítom ez a facebook kliens akar lenni. NEm tudom milyen telefonod van és azon milyen oprendszer, de ha valamilyen okostelefonod van akkor annak az alkalmazásboltján nézz körül (Google Play, App store, Marketplace, Samsung Apps). De ha nem jók a netbeállítások akkor így se fog bejönni.

2012. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!