Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinál ilyet az ipod...

Miért csinál ilyet az ipod touch-om?

Figyelt kérdés
Jailbreakelve van, ios 5.0.1 és nagyon lassú, és mindig automatikusan kilép alkalmazásokból(eredeti app store-os appokból is!)Ez miért lehet? Van rá megoldás?
2012. máj. 7. 22:29
 1/6 anonim válasza:
4G-s? vagy 3G-s? Én tapasztalatból mondom,hogy a 3-on lassú a iOS 5 +osok ha Jailbreakelve van.4-es nekem repítettet.Lehet,hogy rosszul raktátok fel vagy valami
2012. máj. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Just Boot-olni kell. Ez akkor van, mikor kikapcsolod a készülékedet, mert nem tudja betölteni a lecserélt feltört fájlokat.Odamész a géphez, és a redsn0w-ot megnyitod, azon belül extas, és ott lesz a Just boot. Ha kér hozzá ios-t, akkor ha nincs lent, akkor leszeded, de ezekután lent kell lennie, mivel gondolom te csináltad. Meg kell egyeznie a rendszerrel, vagyis ugyanaz az 5.0.1-es kell.
2012. máj. 8. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
4g-m van és ráraktam az ios5.0-et de nem volt hozzá unteterthed jailbreak ezért nagy kínok árán visszatettem rá az ios 5.0.1-et!És most unteterthed jailbreak van rajta, szal szerintem nem kell just bootolni. Amúgy lehet elszúrtam valamit, csak 13 vagyok!
2012. máj. 8. 17:14
 4/6 anonim ***** válasza:
én is szeretnék egy iPod Touch 4G-t, és látom ti vágjatok, ugyhogy szabad kérdeznem mi is az a jailbreak.?
2012. máj. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Feltöri a készüléket. A menete egyszerű. Egy videó alapján meg lehet csinálni.

Amúgy nagyon előnye csak annyi, hogy a külső alkalmazásokat is tudod telepíteni. De ahhoz jailbreak után a cydia-ban 1 oldalcímet kell beírni, és utána telepíteni az említett appot. Utána iTunesba húzhatsz .ipa végződésű fájlokat, utána szinkronizálod a podot, felteszi, és kész. a thepiratebay.be-n van egy csomó app, csak keresni kell.

2012. máj. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
[link] - on mégtöbb van :)
2012. máj. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!