Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry messenger miért...

Blackberry messenger miért nem működik?

Figyelt kérdés
van internet alapból a telefonon, meg wifi is ugye, de ha valakit hozzáadok akkor mindig csak függőben van azt írja, nem nagyon értek hozzá :S
2012. máj. 8. 11:22
 1/2 anonim válasza:

Szia! a BBM csak akkor működik ha a szolgáltatónál megrendeled a speciális Blackberry internetet. a neve BIS.

A vodafonnál 990,- a havidíja a telenornál pedig 1.990,-. A t-mobilnál sajna nem tudom hg mennyi.

Sajnos enélkül nem megy. Nem jó neki sem a wifi se más internet.

Telefonon is meg tudod rendelni, de készülj fel rá hg az ügyintéző nem biztos hg elsőre érteni fogja hg mit akarsz mert szegények nagyon ostobák a BB-hez.

Ha hagytam volna magam a telenornál rám sóztak volna egy másik fajta netet ami persze a BBM-hez és az Apphoz nem lett volna jó.

Üdv.: 25/N (BB 9700 bold)

2012. máj. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hello nekem bb torch 9800 van de így tárgytalan mert ott a facebook ami ingyenes de köszönöm, hogy írtál 19/F
2012. máj. 8. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!