Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson xperia x10 mini...

Sony ericsson xperia x10 mini prom van és nem tudom hogy kell meg csinálni az ingyen facebookot t-mobilos vagyok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:

ingyenes facebook az már rég megszűnt

kell választani egy díj csomagnál és valamelyiknél ingyenes

2012. máj. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bp1985 ***** válasza:

Neked is belinkelem, mert látom a t-mobile oldalát nem ismered.

[link]

2012. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a t-mobil oldalát ismerem meg már ezt olvastam is!csak nem tudom most hogy meg kell-e rendelni valamilyen csomagot meg hogy az hogy működik!A haverom net startot rendelte meg 300 ft-ért és tovább nem kell füzetni-e érte havonta 300 ft-okat ezek nem tudom hogy működnek!
2012. máj. 8. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha olvastad mit nem értel ezen? BP1985 jól írta.


"Tudnivalók a szolgáltatáshoz szükséges adat-díjcsomagokról


A Facebook Zero használatához szükséges, hogy valamely adat-díjcsomagunkra előfizessen, ez lehet akár a havidíjmentes Net Start vagy más havidíjas csomag is. Utóbbiak közül ajánljuk pl. a Go!Net M adat-díjcsomagot, amely havidíjas és Dominós előfizetőink számára egyaránt elérhető.

A Facebook Zero oldal böngészésekor fizetős elérésre kattintva lehetősége van arra, hogy önkiszolgáló felületünkön válasszon adat-díjcsomagot, és azt aktiválja.

Külföldön adat-díjcsomagtól függetlenül minden esetben díjköteles a Facebook Zero oldal böngészése."

2012. máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké köszi a segítséget!
2012. máj. 8. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!