Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra van-e olyan program...

Androidra van-e olyan program ami összeszámolja nekem, hogy az adott hónapban (vagy egy adott időszakban) hány percet telefonáltam? Ha van ilyen mi a neve?

Figyelt kérdés
ugyanis előfizetéses vagyok és sehol nem tudom le ellenőrizni mennyit beszéltem, és már második hónap hogy 8000 a számlám :// kicsit vissza kéne fognom magam, csak hát az úgy menne ha tudnám, hogy hol a határ, de ha nem tudom akkor nem tudom betartani..

2012. máj. 8. 20:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a rendszer frissíti magát és húzza a lóvét mert nem Wi-Fi-ről megy a letöltés?
2012. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Dehogynem.


Beállítások->fiókok és szinkronizálás-> háttér adatok és automatikus szinkronizálás mellől vedd ki a pipát.


Csak azt nem értem, hogy minek az okos telefon olyannak, aki nem elég okos hozzá, hogy ilyen alap beállításokat elvégezzen rajta.

2012. máj. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Call Meter NG és a többi.
2012. máj. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Traffic counter.


Számolja a hívasidőt és a mobilnet + wifi adatforgalmat + az elküldött, fogadott sms-ek számát...

2012. máj. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

köszi utolsóknak.


elsőknek meg: tökjó hogy rohadtul nem a netről beszéltem, olvassátok már el.......... xDDD

2012. máj. 9. 11:57
 6/14 anonim ***** válasza:
Te olvasd el még egyszer... szövegértés 1-es... -.-"
2012. máj. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

első hozzászólás: szerinted minek a wifi a hívásokhoz??


második hozzászólás:

"Beállítások->fiókok és szinkronizálás-> háttér adatok és automatikus szinkronizálás"


szinkronizálásnak és a háttér adatoknak miköze a hívásokhoz?



innentől fogva nem nekem 1-es a szövegértésem ;)

2012. máj. 9. 19:30
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor elmagyarázom:

Ha nincs éppen Wi-Fi hálózatra kapcsolódva a telefon és úgy próbál meg frissíteni akkor neked a Wi-Fi nem fog bekapcsolni, így rendesen hálózatról keres frissítést ezért le fogja húzni a pénzt, főleg ha előfizetéses vagy! Ezért vagy ki kell kapcsolni az adatforgalmad, vagy az automatikus frissítések keresését. És az adatforgalom pénzbe kerül, nem is kevésbe (ha nem Wi-Fi-ről megy)... frissítést meg azért keres, mert a telefon nem buta és az operációs rendszerét szeretné napra készen tartani... "Innentől nem nekem 1-es a szövegértésem..."

2012. máj. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Azért, kedves kérdező, mert ha esetleg van egy aktív net start csomagod, akkor az generálja neked az adatforgalmat a tudtodon kívül, mégpedig 13.2Ft/10kB-tal.Ami konkrétan az összes létező netcsomag közül a legnagyobb rablás.Ha más netcsomagod van, akkor lehet nem ennyi, de akkor is éjjel-nappal dolgozik az adatforgalom generálás, méghozzá nem gyengén.Persze ez csak feltételezés, hogy van net előfizetésed, de egy okos telefonnak net nélkül sok értelme nincsen.

Engem nem érdekel az sem, hogy lepontoztad a 2-es válaszom, ha nem értesz hozzá, cseréld le a telefonod egy Nokia 3310-esre, azzal nem lesz ekkora számlád.

(Ha tetszik, ezt is lepontozhatod)

2012. máj. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ti tényleg nem értitek a kérdést...Olyan pontosan le van írva: " hány percet telefonáltam?"

Sőt..kifejtette, hogy a BESZÉLGETÉSEIT szeretné kordában tartani. Egy bötünyit sem írt pénz leszedésről, adatforgalomról.

Olyan sokan kérdezik már, hogy "nemtelefonálokmégismegyleapénz, hogy már automatikusan erre válaszoltok ? :))))))

2012. máj. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!