Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei ascend y200on müködik...

Huawei ascend y200on müködik a temple run? Honnan töltsem le?

Figyelt kérdés
Linket tudtok küldeni? Köszi elöre is.
2012. máj. 8. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. máj. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
innen töltöttem le először is, és el is indult, de már a játékmenüt nem hozta be, hanem visszalépett a telefon menüjéhez. miért van ez? :S
2012. máj. 8. 23:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Gyenge hozzá a teló...


Adreno 200 gpu, de leginkább a 256 mb ram lehet a gond.

2012. máj. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat. Mégse lehetne vhogy futtatni rajta? :S
2012. máj. 8. 23:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy normálisan fog futni, ha sikerül is elindítani a kevés ram miatt. Mondjuk az adreno 200-as gpu is kevéske hozzá.


Talán rootolás után jegeld pl. titanium backup-al a nem szükséges appokat és az autostarts-al tiltsd le az automatikusan induló appokat...

2012. máj. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, kipróbàlom holnap. :)
2012. máj. 9. 00:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát elég gyenge telefon játékok szempontjából, főleg az ilyenek nem fognak normálisan futni, ahogy előttem is írták:A kevés ram miatt.


Amúgy jó telefon, meg minden, armv7 proci, bár csak 800 mhz-es, de vicces az adreno 200-as gpu. X8-ban és a hasonló telókban van ilyen grafikus gyorsító. A 256 MB ram pedig hát édeskevés.

Az én SE Live with walkman telóm ezt a játékot röhögve viszi. Bár abban adreno 205 van, mellé 512 MB RAM és 1 ghz-es snapdragon proci.

2012. máj. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!