Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace vélemények?...

Samsung Galaxy Ace vélemények? (én csupa jót hallok róla sok havernak is van már )?

Figyelt kérdés

2012. máj. 9. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert valószínű, hogy a haverjaidat vagy nem érdeklik a hivatalos frissítések, vagy nem értenek hozzá.


1.Baromi túlárazott, ennyiért van klasszisokkal jobb telefon.

2.Hardveresen gyenge és elavult.Már akkor az volt, mikor piacra dobták.

3.A szoftveres támogatottsága pocsék, és be is fejeződött a samsung által a tavaji év végén, de lehet, hogy korábban.

4.A Touchwiz-t itt sem optimalizálták rendesen, de szerintem nem is lehet, mert az S2-nél is gondok vannak vele, eleve rossz koncepció az egész.

5.Magát a szoftvert se fejlesztették tökélyre a mérnökök, így ott is vannak kisebb-nagyobb problémák.

6.Ne várd, hogy a frankó 3D-s játékok zökkenőmentesen fussanak rajta, vagy hogy egyáltalán elfussanak rajta.


Van még kérdés?

2012. máj. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ilyen telot kapok ez van nekem telo ugye a játékokra kell mert arra van psp-m :) csak kivácsi vagyok mégis milyen is ...
2012. máj. 9. 16:19
 3/7 A kérdező kommentje:
ugyse*
2012. máj. 9. 16:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezért az árért sokkal jobb is van.
2012. máj. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ennél sokkal jobbat lehet kapni azon az áron.
2012. máj. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ebből az árból vehetsz se live with walkmant

sookal jobb

2012. máj. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy miért van mindenki elájulva a Sony Ericsson Live With Walman-től...

Mint ha az lenne a legjobb telefon.

A samsung galaxy mini/gio/ace-se rossz telefon, csak nem felső kategóriás.

2012. máj. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!