Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi ilyenkor a teendő?

Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés

I Mid andoridos telefonon van olyan a beállításokba, hogy meddig reagáljon a képernyő és oda kell kattintani ahol kb mutassa. Valamit csináltam ott és beállítottam, hogy alul, felül, jobrul meg balról valameddig oldalt nem működik az érintőképernyő. Nem lehet semmit se csinálni meg a felső sávba se, nem birok belemenni a menübe.


Újrarakni rajta az androidot vagy gyári visszaállítás vagy valami?


2012. máj. 9. 16:56
 1/6 A kérdező kommentje:

tablet neve...


MID VIA 8650

2012. máj. 9. 17:03
 2/6 anonim ***** válasza:

Rendesen elkalibráltad a kijelzőt.

Ha nem nyitott a bootloader, és nem rootolt a telefonod, akkor a recovery-ből se tudod gyárilag visszaállítani.


Esetleg a flashtool-lal próbáld meg.


Ha nem megy, akkor a szervizben újra kalibrálják neked a kijelzőt.

2012. máj. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát...erre nincs garancia szerintem.GSM szervizben viszont meg tudják oldani, pár ezer forintért.
2012. máj. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de fura.... amúgy működik csak a felső sávot nem lehet lehúzni meg a menüt megnyitni... menü melett van egy rakás parancsikon azokat arébb lehet húzni... Valami videót vagy használati utasitást hogy hogy birnám megcsinálni?
2012. máj. 9. 17:09
 5/6 A kérdező kommentje:

nagy nehezen sikerült belemenni a menübe... Aztán a touchpanel calibrationba és ott megcsinálta... xD


Köszi amúgy a segítséget...

2012. máj. 9. 17:16
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy megoldás.Vagy Firmware csere/frissítés, ahogy írják az oldalon.

2012. máj. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!