Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv! Van egy samsung galaxy...

Üdv! Van egy samsung galaxy ace-em. Letöltöttem a GTA3-at el is indul de eléggé akadozik. Van valakinek ötlete, hogy mit csináljak h ne akadozzon?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért akadozik mert a telefon nem elég erős hozzá. Az Ace 800Mhz-s gyári prociával nem is fog akadás mentesen futni.
2012. máj. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tölts le egy ARMV6-ra optimalizált változatot.Pl egy galaxy mini-re portolt változatot keress.
2012. máj. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem is a 800 MHz-es processzor a fő gond, hanem az Adreno 200-as GPU.


Ettől a telefontól ne várj csodást kérdező, ha nem talász a komolyabb játékokból Armv6-os változatot, akkor számíts arra, hogy vagy akadozni fog, vagy el sem fog indulni.

2012. máj. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, nem az a fő gond,de azért szerintem aki komolyabban akar játszani telefonon azért már nem árt minimum 1Ghz és egy adreno 205.
2012. máj. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S-en már tökéletesen megy!
2012. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Tudom h nem a legerősebb mobil de youtubeon láttam h 600MHz procin is gond nélkül fut. Van vkinek tippje, hogy az ARMV6 os változatot honnan tudom letölteni?
2012. máj. 10. 09:00
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Akár innen is, ha használnád a google-t.

2012. máj. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

én a huawei ascend y200-as telómon lagg mentesen futtatom a gta 3-at modern combat 3-at meg sok jó game-et.

nem a gpu-val van a gond, mer y200-ba is gpu adreno 200 van, hanem a ram, kevés a ram benne.

én roottal 500mb szabad rammal futtatom lagg nélkül.

2013. jún. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!