Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom Samsung galaxy ace...

Hogy tudom Samsung galaxy ace telefonomon szoftver frissíteni?

Figyelt kérdés

A kérdést komolyan gondolom és nem arról van szó, hogy nem tudok különbséget tenni samsung és android között de kies azt mondja a telefon nem támogatja a frissítést, a telefonon pedig fölöslegesen lépek be a samsung acc-ommal hiába regisztráltam 2féle képpen is.(telefonon és pc-n)

jahh igen és tudom, hogy a legfisebb 2.3.3 van rajta de a googlemaps időnként Németországba meg észak-ausztriába tesz és még néhány kellemetlenség ami megnehezíti az életem.



2012. máj. 9. 20:20
 1/1 A kérdező kommentje:

ha minden kötél szakad vissza viszem gar.-ba(vagy kihívom az ingyen futárszolgálatot, hogy vigyék be gar-ba)

reméltem, hogy megoldhatom magam is(csak azért írtam hozzá, hogy ne süllyedjen el a kérdés)

2012. máj. 10. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!