Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Telenor one touch-on az op....

A Telenor one touch-on az op. Rendszert hogyan kell frissíteni?

Figyelt kérdés

Letöltöttem az Alcatel upgrader programot, de ez jön ki:

[link]

Mit kell csinálni?



2012. máj. 9. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem volt egy középkori angol irodalom kategória, megfejteni, de annyit ír, hogy nem észlelte a telefont.Kapcsold be, kösd össze az usb-vel a telefont a géppel, és nem fogja kiírni ezt az üzenetet.
2012. máj. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ezt csináltam, de ilyenkor írta ezt ki
2012. máj. 9. 20:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbáld egy másik usb porton.
2012. máj. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kipróbáltam egy másik USB porton, de így sem működik. De ha rá akarom csatlakoztatni a telefont a gépre USB-n keresztül, akkor az android manager programmal nem tud kapcsolódni, csak wi-fin keresztül. És ez azóta van, mióta feltelepítettm az Alcatel upgrader programot
2012. máj. 9. 20:46
 5/10 anonim ***** válasza:
az xda developers forumra hivatkozva a mobilarena irta h marad egy ismeretlen qualcomm eszkoz,ahhoz vannak driverek amiket lekell tolteni es mukodni fog olvass bele a telefon mobilarena forumaba amugy ha otthon van routered vagy a telon mobilnet akkor :beallitasok,a telefonrol,halozati frissites,ranyomsz ki kell irni h 2.2.2 update 4 elerheto ramesz es letolti,az uj verzio 2.3.4 lesz vagy beviszed a telenorba es mondod h szoftverfrissitest szeretnel bar sztem nem er ket heted varnod mert annyi ido alatt siman meg tod csinalni magadnak
2012. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tegnap bevittem a telenorhoz, azt mondták hogy ők nem foglalkoznak ilyenekkel.
2012. máj. 11. 06:39
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem beszart bevittem szervízbe és 2.3.4-es androiddal kaptam vissza
2012. máj. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ingyen csinálták meg?
2012. máj. 12. 09:39
 9/10 anonim ***** válasza:
persze.szervizben volt:)
2012. máj. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hali! kövess!!! Menü-Beállítások-A telefonról-hálózati frissítés-és keresés. (érdemes wifin keresztül) lehet az utolsó frissítést nem sikerül negyedszerre se felrakni, de sikerülni fog, csak türelem, nekem is sikerült! De azóta fél napot bír az aksija, úgyhogy nem ajánlom 8(
2012. júl. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!