Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták a telefonomat. Hogy...

Ellopták a telefonomat. Hogy tudnám megtalálni, hogy kinél van?

Figyelt kérdés
Ma reggel még megvolt matek órán. Aztán mikor kicsöngettek,bementem a büfébe venni egy szendvicset..(a telefon a zsebemben volt) aztán mire visszaértem a terembe,már nem volt a zsebemben a teló.Egész iskolát átkutattam,bementem az igazgatóiba,minden termet átnéztem..Sehol sincs! odaveszett egy memóriakártyám teli képekkel,zenékkel... :( és egy király telefon...Nem tudom hogy tűnhetett el így..Kilopták a zsebemből? azt éreztem volna...Ha kiesne,azt meg hallom,ahogy leesik a földre..

#telefon #elünt
2012. máj. 9. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
A tolvaj/megtaláló jóindulatán múlik, hogy visszakapod-e. Egyéb más megoldás nincs. [Még akkor sem, ha technikailag lenne rá lehetőség, ugyanis a szolgáltató - ha használják a készüléket - be tudja háromszögelni, hogy hol van. Csak nem teszi meg.
2012. máj. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Minden telefonnak, ami nincs kiüttetve, van egy úgynevezett IMEI száma. Ez a telefon hátuljába van beleütve és a hozzá kapott papírjaiban is fel van tüntetve. Menny be a szolgáltatódhoz, és ha szerencséd van akkor megmondják hol van jelenleg a telefonod, ha nem akkor fordulj a hatósághoz és ők lenyomozzák.
2012. máj. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem fogjak megmondani neki. Ez bizalmas adat.


Rendorsegi megkeresesre adhatjak csak ki. Ahhoz meg feljelentes kell.


De elso korben nem haromszogelnek. Megnezik, hogy adott imei milyen imsi-vel (vagy tobbel) lepett fel a halozatra. Az imsi az a sim kartyat azonositja. A halozat meg a sikertelen felcsatlakozasokat is eltarolja, ha tehat az egyszeri tolvaj berakta a kartyajat a keszulekbe, tudni fogjak, ki az.

2012. máj. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bp1985 ***** válasza:

Minden telefonnak, ami nincs kiüttetve, van egy úgynevezett IMEI száma.


Minden telefonnak van imei száma... Nem csak a szolgáltatófüggőknek.

2012. máj. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
huh köszönöm a kérdéseket! :) a telefonom megvan..Nem ellopták,hanem kiesett a zsebemből és egy lány megtalálta.Holnap reggelre hozza be nekem az iskolába ;))
2012. máj. 11. 00:16
 6/6 A kérdező kommentje:
válaszokat*
2012. máj. 11. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!