Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony ericsson xperia x10 mini...

Sony ericsson xperia x10 mini pro-m van android 2.1-el frissíteni szeretném 2.3.7-re de nem tudom hogy he el rontom mi lesz vele. Visza tudom én magam álítani vagy szerelő lesz a dolog vége?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 15:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mindent vissza lehet állítani, csak kell egy backup a gyári romról, de akár le is lehet tölteni a gyári romot.


x10 minire a 2.3.7-hez nyitni kell a bootloadert, rootolni kell, recovery-t kell flashelni, és feltelepíteni egy 2.3.7-es romot.Mondjuk a GingerDX-et.

2012. máj. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Vagy épp a gyári romot sem feltétlen kell letölteni, csak egy flastool nevű szoftvert kell letölteni, azzal mindent vissza lehet flashelni a gyári állapotba mindent.


Össz-vissz, ha odafigyel az ember, hogy mikor mit kell csinálni, akkor nem lehet elrontani.

2012. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A bootloader nem muszáj kinyitni,csak akkor ha kernelt is akarsz cserélni. Egyébként csak 11W37 vagy alatti telók nyithatók! (aksi alatt megtalálod)


[link]

2012. máj. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jah bocs. Ez a jó link: [link]
2012. máj. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
oké köszönöm a válaszokat de akkor ha ez meg csinálom magyar nyelvű lesz? és akkor nem lesz nagy baj ha meg el rontom vissza lehet gond nélkül állítani
2012. máj. 10. 18:44
 6/12 anonim ***** válasza:

Vissza lehet állítani minden gond nélkül, az egyetlen gond az lenne, hogy minden adatod elveszik róla.Nem árt egy backupot csinálni előtte arról, ami kell, vagy kimenteni őket gépre.

Egyébként a 2.3.x már hivatalosan tartalmaz magyar nyelvet, szóval lesz benne magyar nyelv, ne aggódj.

2012. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
oké nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 10. 18:59
 8/12 A kérdező kommentje:
még egy kérdés ha a elrontom és vissza fel teszem a gyári 2.1 es androidot azt is el lehet rontani nem nagyon értek hozzá
2012. máj. 11. 13:08
 9/12 anonim ***** válasza:

A flastoollal való visszaflashelést egy esetben lehet elrontani.Ha számítógépről csinálod, és közben elmegy az áram.Akkor gondok vannak, egyébként nem lehet.

Vagy ha direkt kihúzod a tápkábelt a gépből, vagy áramtalanítasz közben, valamilyen felindíttatásból.


De ha nagyon nem értesz hozzá, akkor előtte 2-3 napont át tanulmányozd a kapott linkeket.

2012. máj. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
HELP meg csináltam de el csesztem rosz gombot nyomtam meg és most nem tölt be már 1 napja! kéna a gyári rom 2.1 előreis thx
2012. jún. 13. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!