Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti ismeritek a Nokia E8...

Ti ismeritek a Nokia E8 mobiltelefont? Naggyából mennyi az ára?

Figyelt kérdés

2012. máj. 10. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu!
2012. máj. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nincs ilyen.
2012. máj. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

De igenis létezik, csak Magyarországon még nem nagyon van elterjedve.

Nem tudom, hogy mennyi lesz az ára, de biztos kérnek érte 70-80k-t minimum.

2012. máj. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Aki nem hiszi h létezik, akkor tessék:

[link]

2012. máj. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
utolsó: ezt komolyan gondolod? ilyen képet én is összehozok...ez egy n8 és rá van szerkesztve valamelyik candy bar qwerty-s nokia...
2012. máj. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

az már hogy volna n8...

láttál már olyan telefont életedbe?

ez az n8...

[link]

2012. máj. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sőt volt is n8-am. ha ennyire nem jó a fantáziád. az egy n8, aminek az aljában van egy qwerty gombsor nem is bephotoshop-olva, ezt paint-el beillesztem, meg egy ehhez a candy bar-os nokiákhoz tartozó kijelző...valaki erősítse már meg, mert nekem nem hisz xD
2012. máj. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez pont olyan, mint mikor beadták hogy az iphone 5 holografikus kijelzője lesz, meg lézeres billentyűzet...ennyi erővel én is ki tudok találni ilyen telefont... [link] tessék, ez meg az n9-es nokia...van ilyen? szerintem nincs...ez concept volt..de ami a te linkeden van, az csak egy összeszerkesztett dolog egy névtelen blogon..
2012. máj. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Art3mis válasza:

[link]


Van Nokia E8, nekem is nagyon tetszett, de szerintem csak külföldön lehet kapni.. :(

2015. jún. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!