Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A leszedett kijelzővédő...

A leszedett kijelzővédő fóliát újra fel lehet ragasztani?

Figyelt kérdés

Kijelzővédő fóliát rosszul ragasztottam fel (ferde lett). Levettem és szeretném visszatenni. Ha lemosom meleg szappanos vízzel, és hagyom egy kicsit száradni, akkor ezt így vissza lehet tenni, vagy vegyek egy másik fóliát újból 1200ft-ért?

Egyáltalán, hogy lehet ezeket a fóliákat elsőre normálisan feltenni???

(Nokia Lumia 710-es telóról van szó.)



2012. máj. 10. 22:02
 1/2 Gugu Gabor ***** válasza:

Én nem javasolnám a szappanos vizet, szerintem vegyél egy másikat de szerintem olcsóbban is kapsz mint 1200Ft.

Egyébként gyakorlattal lehet feltenni, szerintem nézz szét neten lehet találni pár tippet trükköt sőt szerintem még youtube videót is róla.

2012. máj. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Altalaban egyszer hasznalatos, kiveve a Brando folia, az moshato, tobbszor felrakhato, de erezni is rajta hogy vastagabb anyagbol van.
2012. máj. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!