Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes Iphone 4S-t vennem?...

Érdemes Iphone 4S-t vennem? Tud eleget? Elbizonytalanodok mindig. Nagyon szeretném de amikor meglátok egy androidos telefont akkor az is ugyanúgy "hívogat"

Figyelt kérdés
az Iphone 4S mellet szóba jönne a HTC Rhyme és Sony Ericcson Neo.
2012. máj. 11. 22:06
 1/9 anonim válasza:
mind 3 nagyon jó telefon, szinte ki sem használja az ember azt a sok funkciót amit bele építenek. bármelyiket választod, jól döntessz. én az Iphone 4s-t választanám.
2012. máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ezek közül iphone de abba az árba ott van a htc s ,htc x, sony xperia S ezek jobbak és olcsóbbak is.
2012. máj. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a 3 közül én is az iphone-t választanám. másodikként a neo-t. a rhyme nekem olyan kicsit olcsó htc kategória érzést kelt bennem, nem tudom miért. ezeken kívül iphone tud 1-2 többletfunkciót, mint pl az 1080p-s videófelvétel, vagy akár a 2 magos proci, ami iOS mellett majdnem elhanyagolható az iPhone 4-hez képest, de jó ha van benne egy kis erő.
2012. máj. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

iPhone 4s , bár ez nem igazán azon múlik h most 2 magos proci e van benne v nem , hanem a rendszeren , szerintem válaszd azt amelyik neked jobban bejön , én iPhone 4 et választottam , még mindíg megállja a helyét szerintem , gyors , nem akad , gördülékeny.Nagyapám most újított be egy iPhone 4s t és teljes mértékben ő is elégedett :D

szerintem iPhone t vegyél , nem bánod meg

2012. máj. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az Iphone nagyon ronda telefon, drága, és semmivel nem tud többet mint az olcsóbbak ( az apple-nél undórítóbb cég nincs)

Apple: nem elé "szabad", és egy telefon kinézetet válaszhatsz.. hm szép mit ne mondjak, a sok gazdag csitri megveszi... grat

2012. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"az apple-nél undorítóbb cég nincs"

dehogynem, a samsung...az meg, hogy kinek mi tetszik, az személy függő. mondd, akkor hogy melyik telefon az, ami annyira szép, mert azt nem mondtad, márpedig nem csak fikázni kell, hanem ajánlani egy jobbat...arra kíváncsi a kérdező, hogy mi a jobb...

2012. máj. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, hogy SE Neo vagy iPhone.

Inkább a Neo, mert az Apple brutálisan túlárazza a készülékeit, és nem is biztos, hogy Steve Jobs nélkül ugyanolyan jó lesz a fejlesztés...


A SE Neo nagyon jó telefon. Lehet, hogy kb. egy szinten vannak, de az ár nagyon a Neo felé húz.


Nem is írogatnék többet, én a Neot javaslom.

2012. máj. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

jah a samsung aki leégeti a rajongóit :D , az apple miért is undorító ? nem értem , ha az apple undorító akkor a google és a microsoft mi ?

Bill Gates (Microsoft kb az egész Mac op rendszert Steve től ellopta és ezért vált gazdaggá.

Google - meg kb mindent ami az iPhone val kapcsolatos volt [link]


nyugodtan utánna lehet olvasni ám.


és ha valaki a helyesírásom miatt írna : EZ NEM A HELYESÍRÁS KATEGÓRIA!!

2012. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8/8

Ez az utolsó kép nagy butaság! Ilyet én is összedobok, egy perc az egész.

Az első androidos készülék a HTC G1 volt, ha igaz is a kép, ez nem az Android. Az Androidot amúgy is megvette a Google, szóval nem ő a suttyó.


De csak egy kis segítség: Steve Jobs nem találta fel a spanyol viaszt. Előbb-utóbb úgyis lett volna ilyen telefon.

2012. máj. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!