Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-pontokban kipróbálható...

>_< kérdése:

T-pontokban kipróbálható egy-egy mobil?

Figyelt kérdés

Ha egy adott készüléket szeretnék megnézni, de nem veszem meg azonnal, akkor tudnak nekem minta darabot adni, hogy pár perc erejéíg leteszteljem ? Konkrétan Alcatal OT 995-öt akarnék kipróbálni.


Ha igen, egy kis városban lévő T-pontban is megtehetem ezt ?



2012. máj. 11. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
kiállítva csak iphone van, de ha például húzol sorszámot, és érdeklődsz, mutatnak neked egyet. de van egy jobb ötletem, menj el egy közeli media markt-ba. én ott próbálgattam ki a múlt héten :)
2012. máj. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Media Markt... Pécsen van a legközelebbi, ezt megfelel ? :D

De ha már bemegyek érte pécsre, az Árkádban ott van a T-pont is.

A helyzet az hogy a legközelebbi "kisvárosi" T-pont tőlem 10km-en bellül van, de pécs kb. 40-re.

2012. máj. 11. 22:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak T-pontok ahol több féle készülék is ki van állítva kipróbálásra, de van olyan ahol egy sincs.
2012. máj. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt hamarosan kiderítem, ha nincsen akkor megkérdezem, hátha van raktáron és szívesen odaadják kipróbálni.
2012. máj. 12. 10:27
 5/6 anonim ***** válasza:
szia. a legtöbb t-pontban vannak kiállítva telefonok különböző mennyiségben és különböző márkák szerint. Viszont van 2 T-pont (Mammut 1 és Debrecenben) ahol majd minden telefont, tabletet kitesznek és ki is próbálhatod. nyugodtan nyomkodhatod, tesztelheted
2012. máj. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, valószínüleg eggyik helyre sem fogok elmenni, de azért köszi. Talán ha legközelebb pesten járéok a mamut közelében, megkeresem :)
2012. máj. 14. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!