Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Sony...

Mi a véleményetek a Sony Xperia U-ról?

Figyelt kérdés
Mikor lesz kapható?

2012. máj. 12. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudni mikor, de hamarabb, mint az SX-et.Én is az U-ra vártam eddig, de most megláttam az SX-et és beleszerettem:


[link]


Könnyebb, gyorsabb, még jobb kamera. lehet, hogy érdemes megvárni..:-) Persze majd kiderül melyik mennyire van optimalizálva..

2012. máj. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
előző kommentelő : Az SX csak japánba lesz kapható. :/
2012. máj. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Neeeeee. Kár. Viszont az Xperia U-t felrakta a T-mobile az oldalára, hamarosan kapható lesz a T kínálatában. (1. voltam)
2012. máj. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


2-es, emiatt írtad, vagy máshonnan van az információ? Ha innen, ettől még lehet, hogy azt követően Európában is megjelenik, nem?

2012. máj. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy probléma felmerülhet, hogy nem tudom mennyi memóriát lát a felhasználó a 4000MB belső tárból. Elég kevésnek tűnik, ez nagy gond lehet, hiszen nem bővíthető!!
2012. máj. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


innen van az info.

2012. máj. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!