Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Wifire való csatlakozás de...

Wifire való csatlakozás de hogyan?

Figyelt kérdés
Új Samsung Galaxy mini 2. telefonom van ha wifire akarok csatlakozni egy megtalált "helyen" akkor mindig azt írja ki, hogy IP cím lekérése...és ennyi itt megállt a dolog...telefonon kell valamit állítani vagy ez nem a telefon hibája?
2012. máj. 12. 13:10
 1/2 anonim válasza:
Nincs levédve kóddal az a hely ahol csatlakozni szerettél volna? Nem volt még androidos telefonom, szóval nem tudom hogy azok mit írnak ki csatlakozáskor, de csak arra tudok gondolni, hogy azért nem kap IP-t mert le van védve a hálózat és nem kap. Próbáld meg valamelyik ismerősnél, vagy egy olyan helyen ahol ki van írva hogy ingyen WIFI, például egy kávézóban. Ha ott sem működik akkor nemtudom. Remélem tudtam valami segíteni.
2012. máj. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De le van védve és a kódot is megkaptam csak emlékezetből szóval akkor lehet rossz a kód és csak ennyi a gond..:)
2012. máj. 12. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!