Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyik telefont vennétek...

Ti melyik telefont vennétek meg a k800i-t vagy a k850i-t?

Figyelt kérdés
Szeretnék telefont venni, de nem tudom eldönteni melyik legyen, ti melyiket vennétek meg, és hogy melyik tud többet, melyik a strapabíróbb hasonló szempontokat figyelembe véve!
2012. máj. 12. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
k850i az azt hiszem 5 megapixeles, de a hátlapja mivel fényes, szerintem jobban karcolódik, mint a k800i. tehát egyik a jobb másik a strapabíróbb :D gondolom nem jutottál most előrébb :)
2012. máj. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem a K850i-t vedd mert kb ugyanaz a kettő csak a k850-nek 5 megapixeles a kamerája és ujjam is ! :) de ahogy érzed
2012. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ujjab*
2012. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link] 2006-os kulonosen ajanlott


[link] 2007-es ajanlott


En a k850i-t vennem.

2012. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, van egy haverom aki meg isteníti a k800i-t mert neki az van én próbáltam nekem is nagyon tetszik, mivel még k850i-m nem volt nem tudom eldönteni, legszívesebben megvenném mind a kettőt, de hát az úgy már nekem sokba kerülne anyagilag! :) Nem tudom majd még alszok rá egyet, de úgy látom, hogy ti is a k850-it ajánljátok, lehet az mellett döntök nem tudom! :)
2012. máj. 12. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!