Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem ismeri fel a töltőt és az...

Nem ismeri fel a töltőt és az usb kapcsolatot az iphone 3gs-em, mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
frissítettem a szoftvert rajta tegnap, de utána még több csatlakoztatásig jó volt, aztán amikor este fel akartam tenni tölteni, nem jelezte, hogy bedugtam volna, bedugtam a laptopba, ott se csinált semmit, a gép se reagált, viszont amikor ki van kapcsolva, és ugy dugom be, akkor elindul a telefon, szóval a kábel hiba kizárva szerintem. viszont csak addig tölt, amig be nem kapcsol, utána egyből nem. próbáltam home+power buttont is, valamint beállitásokba iphone törlése, ezzel vissza kellett vna állnia teljesen gyárira, csak azt kéri most, hogy csatlakoztassam itunesra, viszont a géppel nem érzik egymást:S valami mentőötlete van valakinek? mert én már kifogytam, és neten se találok többet:S

2012. máj. 13. 01:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki, szoftverezd újra és nézd meg, hogy jó-e.
2012. máj. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lehet a kiirásból nem teljesen derült ki, de a gép egyáltalán nem ismeri fel ha bedugom:S ezért nem tudom ujraszoftverezni
2012. máj. 13. 23:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűsítem, hogy a töltő aljzat cserés.
2012. máj. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam, viszont azt nem értem, hogy akkor miért kapcsol be, hogyha kikapcsolva dugom rá töltésre? ha aljat hiba lenne, akkor semmire se kellene reagálnia szerintem? vagy mégis?:D
2012. máj. 14. 10:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Passz, de egy próbát megér szerintem. Lehet elfekvőben találok töltő csatlakozót, ha érdekel.


Szoftveres úton nem igazán lehet elindulni, ha egyáltalán nem ismeri fel a gép.

2012. máj. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 aosiu11 válasza:

sikerült megoldódnia a problémának?

mert nekem is ugyanez a problémám csak egy 4 készülékkel

énis próbáltam ezeket de nem sikerült

2014. máj. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!