Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri lecserélni a Samsung...

Megéri lecserélni a Samsung Galaxy mini telefonomat SE Xperia Mini-re? Többit lent!

Figyelt kérdés
Karácsonyra kaptam Galaxy Minit,de azóta megbántam...nincs flash,néha lassú,kevés a tárhely,stb.Nagyon megtetszett nekem az Xperia Mini,és most olyat szeretnék.Szerintetek megéri-e lecserélni? És ugyan úgy tudok-e vele netezni ingyen wifivel,mint a Galaxy Minin,alkalmazásokat tölteni rá,meg hasonló dolgokat mint a Galaxy-n? Köszönöm a válaszokat!:)
2012. máj. 13. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen megéri. És igen, mindent ugyanúgy meg tudsz tenni ezen is mint a galaxy minin. Elvégre ez is épp úgy androidos. Használhatod hozzá ugyanazt a google fiókot mint eddig, használhatod ugyanazokat az alkalmazásokat mint eddig, sőt majd ha végre kiadják a 4.0-ás frissítést hozzá akkor még frissísteni is tudod.
2012. máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!:))
2012. máj. 13. 13:07
 3/5 anonim ***** válasza:
bőven megéri
2012. máj. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 zolika001 válasza:
Megéri,bár ha kaptad akkor inkább tartsd meg és úgy a másik nehogy megsértsd azt akitől kaptad,de amúgy ugyanazt meg többet is tud az Xperia mini.
2012. máj. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogyne érné meg, ég és föld a kettő, az xperia mindenben veri a galaxy-t.
2012. máj. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!