Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Találtam egy Samsung Galaxy...

Találtam egy Samsung Galaxy Ace telefont SIM kártya nélkül. Kártyafüggetlen a készülék. De van rajta telefonzár (nem PIN kód) Nem tudom feloldani. Ha beviszem, egy használt telefon üzletben kioldják?

Figyelt kérdés
Használni nem merem a telefont, mert lenyomazhatják, hogy nálam van. A TELEFON NEM LOPOTT, utcán talált! Csak nem akarok belőle semmiféle ügyet.

2012. máj. 13. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Most aanak mennyi az esélye hogy egy telefont SIM kártya nélkül találsz??XDXD ne kamuzz :D amúgy sztem kioldják a azt mondod h bódult állapotodban raktad rá... :)
2012. máj. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2012. máj. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A boltosok sem fogják másképp csinálni, így viszont az előző tulaj adatai véglek el fognak veszni, esély sem lesz arra, hogy vissza tudd juttatni a jogos tulajdonosnak.

Egyébként elég hihetetlen egy történet.

2012. máj. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tényleg jó lenne találni egyet az utcán.
2012. máj. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez eddigi válaszokat. Tegnap este tényleg találtam egy telefont, és azaz érdekes hogy a hónapban akartam ilyet venni, csak nem kaptam meg a fizetésemet még. Igazatok van...volt benne SIM kártya. Csak magamat nyugtatgatom azzal hogy NEM VOLT. Én amikor megláttam örültem ( ki nem örülne egy 50ezres telefonnak?) és mondtam két barátnőmnek, hogy "na neee, ilyet akarok venni" Kérdeztem tőlük, hogy menjünk vissza kérdezgessük ki az embereket, hogy valaki nem hagyott-e el egy telefont, mivel elég sokan voltak azt mondták,hogy ez macerás dolog lenne. Így hát segítenek nekem. Fogták kivették a SIM kártyát eltörték, és ideadták, hogy "tessék mjostantól a tied. Sose gondoltam volna, hogy egyszer találni fogok egy telefont, mert eddig soha nem nyertem és soha nem találtam semmit. Erre most itt van a kezemben. Aki elhiszi, elhiszi aki nem az nem, de én tudom hogy így volt. NEM LOPOTT. meg sem fordulna a fejemben. Egyébként se tudtam volna felhívni egy hozzátartozót sem a telefonkönyvből mivel rajta van a telefonzár. :/
2012. máj. 13. 13:48
 6/10 anonim ***** válasza:

Remélem egyszer te és a barátnőid is elhagynak egy drágább telefont, és a megtalálója hozzátok hasonlóan fog viselkedni!!


Remélem azért a gazdájának volt annyi esze, hogy IMEI alapján letiltatta...

2012. máj. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

-.-" b@zdmeg!Őszintén mért törte el a kártyát?Ha beraknád egy olyan telóba ami pl tmobilos telenoros v vodás simán felhívhattad volna az ismerőseit !-.-" szégyen és gyalázat!Remélem ha sikerult feloldani lenyomoz valaki !



(az utolsó csak poén xD)

2012. máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én hagytam el, kérem vissza..
2012. júl. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szarjál sünt te b*dös sz*rházi és legyen olyan szorulásod hogy az aranyered szétreped a gátoddal együtt te b*dös sz*rházi tet*láda g*ci!!!!!!!!!!! Én nekem is megtalálta valaki a telefonomat a vonaton és inkább kikapcsolta, minstsem visszajuttatta volna! R*HADJ MEG ÉS ENNYI ÖRÖMÖD LEGYEN AZ ÉLETBEN és a HOZZÁD HASONLÓAKNAK IS EZT KÍVÁNOM TE GERINCTELEN SZEMÉT!
2014. jan. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 LostSilverBook válasza:
Szégyenletes... Találtam már 4 telefont is az utcán, ebből 3 hagyományos nyomógombos, 1 okostelefon volt, de mindegyikben volt simkártya. Ha rendőr lennék most illedelmesen megkérdezném, hogy kinek a zsebében találtad... Megjegyzem mindenkihez visszajuttattaam, így tiszta a lelkiismeretem. Az emberek tényleg a TÁRGYAKAT szeretik és az embereket használják (ki), ahelyett, hogy az embertársaikat szeretnék és a (saját) tárgyaikat használnák.
2016. febr. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!