Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One V vagy Sony Ericsson...

HTC One V vagy Sony Ericsson Xperia Mini Pro? Melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Segítsetek, nem tudok dönteni a két telefon között! A mini pro mellett szól a qwerty billentyűzet, hogy szép (fehérben), hogy kicsit olcsóbb. A HTC mellett szól, hogy alapból van rajta ICS nem kell rá várni, és nagyobb a kijelzője. Kérdés az, megér-e többet a HTC, vagy bőven jó a mini pro?
2012. máj. 15. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
megéri a htc
2012. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A HTC jobb, de jól gondold át, hogy kell-e az neked, nemtudom hány éves vagy, de ha tini, akkor a qwerty amellett szól, a htc egy komolyabb gép.
2012. máj. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok :)
2012. máj. 15. 17:35
 4/8 A kérdező kommentje:

úgyhogy már kinőttem a tini korból.

viszont elég sokat írok e-mailt, sms-t és ez a mostani x8-amon elég nehézkes, ezért gondoltam a teljes gombsorosra. de mivel a htc nagyobb, gondolom könnyebb is rajta pötyögni.

2012. máj. 15. 17:38
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor mindenképpen htc
2012. máj. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

és igen a htc elég nagy

nem nyomsz majd félre a qwertyn

2012. máj. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még a HTC mellett szól a nagyobb felbontás, na meg maga az a tény, hogy HTC és minden ami vele jár.
2012. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Htc-t válaszd mindenképpen! :)
2012. máj. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!