Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha ez ingyen akkor most...

Ha ez ingyen akkor most fizetni kell érte?

Figyelt kérdés
Régebben volt egy olyan a nokiánál, hogy az áruházban ingyen letölthettél pár fizetős programot. Én leszedtem a Camera Lover Pack-ot, ami egyébként vagy 205 ft de ajándékba le lehetett szedni ingyen! leszedtem, és most vette észre, hogy van rá egy frissítés! Akkor, hogyha most ezt a programot frissíti, akkor ez pénzes lesz? Mert az az ajándékozási idő lejárt és újból fizetős!

2012. máj. 15. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Be van állítva 1 bankkártyára a google account?

Próbáld frissíteni, akkor kiírja, hogy hány ft, ha nem, akkor nem fizetsz érte. Amúgy sztem nem kell, mert én is vettem meg pár appot, amikor 200ftra lementek, meg mikor alig pár ft volt. Most nincsm ár az az akció, és mindig letölthetem ingyen, mert 1x már megvettem az akcióban.

2012. máj. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem droidról van szó amúgy :D különben nem kell. ez pont olyan, hogy amit már megvettél, azt mégegyszer nem kell megvenned.
2012. máj. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jah, jó.. :D nem olvastam el az elejét figyelmesen. :D

de nokiánál sem lehetnek annyira szemetek, h újra megkell venni..

ha nem így van, akkor az utolsó válaszoló válaszát nem olvastam el figyelmesen :D

2012. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!