Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki aki ért az iPhone-okhoz...

Valaki aki ért az iPhone-okhoz? Miért nem érzékeli a gépem a képeket?

Figyelt kérdés
Egyszer kiírt egy üzit, és ugyebár reflexből leokéztam mert azt hittem hogy az aksi merül. Azóta nem tudom feltenni a gépre a képeket mert azt írja, hogy ' A fényképezőgépben jelenleg nincs kép' :S:S megköszönném ha valaki tudna segíteni!

2012. máj. 15. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
ha pc d van és a telefonról szeretnél ugyebár képeket másolni a gépre ahoz elég megnyitnod az iphonet a Számítógépen belül , meg amikor rákötöd a gépre a windows kidob 1 ablakot ,rámész h nyissa meg és ott nekem csak 1 mappa van , rámegyek és ott vannak a képek
2012. máj. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Itt sem nyitja meg:(
2012. máj. 15. 19:19
 3/3 anonim ***** válasza:
én az összes képemet feltöltöm icloud-ba autómatikusan, ha wifi közelbe vagyok, aztán a gép icloud kliense meg be van állítva, hogy töltse le a fiókból a képeket.
2012. máj. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!